Naplaste na chudnutie

anjel

Naplaste stoja na prd,je to len hra na zbojníkov-klamú.Aj taka JADRANKA sa v telke pomylila,ked povedala,ze vyskusala naplaste potom,ked sa jej pytali ludia na ulici,ze ci naozaj naplaste pomahaju./ona robila na naplaste reklamu/ A aj po mojej skusenosti je to co je napisane na zaciatku-ba este viac mam chut na sladke.Dobre uvazte,ci vyhodite peniaze za blbost.

boka13

ja som raz tiez nejake kupila - propagoval ich ten Vlado Cerny v casopise. Do 2 tyzdnov som skoncila v nemocnici a tam som veru schudla:)))- 11kg za tyzden. Mozno to nemalo suvis, ale uz by som si nic take nekupila.

klifon

Na Vianoce som dostala TI -JI. Je to hlupost a keby som si lepila obycajny leukoplast, je to asi to iste. Nepoznam 90 -dnovu dietu, ktoru tu mnohi ospevuju, ale dala som si 5 dni ryzovu kuru, precistila sa a momentalne sa snazim stravovat zdravo. Kazdy den cvicim podla cd - pilates a pomaha mi to. V pase som stratila za 2 tyzdne 3 cm a vaha tiez klesla o 3 kg. Nechcem rychlo schudnut, ale postupne.Ale je potrebne si naozaj najst cas pre seba a pravidelne sa stravovat.

majka22

ahoj..ja som skusala tie naplaste ti-ji...uverila som tej reklame kde ten doktor hovotil ze schudol 14 kil...a pekne hlupost ..je to len obycajna naplast zbytocne vyhodene peniaze! radsej schudni s
90 dnoukovkou