Pomoc priatel sa so mnou rozisiel !!!

Príspevok v téme: Pomoc priatel sa so mnou rozisiel !!!
MoniKLC

Ahoj, vcera sa so mnou rozisiel priatel, boli sme spolu dva roky, vsetko bolo v poriadku medzi nami, ked sme boli spolu nebol problem bolo nam fajn spolu nic nezvycajne. Problem ale nastal ked oddisiel z prace (akurat ukoncil ing studium a zacal hladat novu pracu) a to je uz skoro pol roka a je z toho dost nestastny, taka osobna kriza. No a ja som na skole mometalne takze nie sme spolu vela casu, nakolko je to vacsia vzdialenost, iba na nete. Vyhrotilo sa to tým ze som sa pytala ako budeme na sviatky a on nevedel mi povedat co a ako, nakolko mal toho vela aj s jeho rodinou a k tomu este ta práca.Dopadlo to tým ze bude najlepsi rozchod. Povedal mi ze to nie je moja chyba a ze som sa vzdy snazila aby to fungovalo, ze ma nechce trapit, nechce prenasat jeho problemy na mna a tym ma zranovat. Ze to bude tak lepsie. Neviem co mam robit, rozisli sme sa asi tak ze to bolo na skype videohovor, nemali sme moznost to osobne prebrat.... a obavam sa ze to len zhorsim ak budem od neho chciet osobne stretnutie... viem ze mam tomu dat cas ale neviem co dalej, ci je to naozaj koniec alebo je tam este moznost to spravit ked doriesi svoje problemy. Nemal niekto podobny problem? neviem co robit (ex)priatela lubim a neviem sa s tym zmierit ....

dariana

zivot to su straty a nalezy vyplakaj sa a chod dalej so vstycenou hlavou cierny peter zostal v jeho rukach mas ciste svedomie o niekolko rokou sa iba pousmejes nad nim lebo budes s inym a stastnaaaaa

Excita

Suhlas s fixkou. Ja by som sa na tvojom mieste zamerala na to, aby si nanho cim skor zabudla... lebo aj ked sa date dokopy, uz nikdy to nebude ok a intervaly medzi vasim chodenim a nechodenim sa budu coraz skracovat, budete sa coraz viac rozchadzat a ty budes marne cakat, ze ked saznova date dokopy, uz to bude navzdy. Nebude. Nechcem vyzerat ako pesimistka, ale taka je realita. :((

fixka

ved to je jasne ze ma inu.zatial ti to nevie povedat, ale uvidis ze s niekym chodi,,uvidis dozvies sa to ako nahle by si ho trosku posledovala.Aj ked sa nahodou potom date do kopy ,,ono to nebude vztah na cely zivot. Mam skusenosti ,podobne,,opat nejake kriza opat prestavka,,toto nie je dobry vztah, odid z neho ty prva ,,
to ze nema pracu,to nie je na rozchod,vymysla,akosa ta zbavit nebolestne

xxxxxxxxxxxx

napis mu ze jeho rozhodnutie akceptujes ze chapes ze preziva tazke obdobie a das mu cas lebo ti na nom zalezi...a uvidis snad to nieje definitivne a pozbiera sa. ae urcite teraz na neho netlac asi by to nezvladol a skoncilo by sa to horsie.

majkazz

moni, podla mna nie je na skodu byt chvilu od seba, mne to pomohlo ujasnit si veci v hlave. sice v neprospech vztahu - zistila som, ze nechcem fungovat s dotycnym v buducnosti, ale uvidis, ziskas na veci novy pohlad. nie vzdy je pravidlom, ze taka pauza znamena koniec. mozno si obaja uvedomite, co nechcete stratit :). drzim palceky

tpch

To svedci asi o tom, ze ma fakt tazke obdobie a nejake vycitky voci sebe. Nechce sa od teba uplne odrezat, takze kontakt ostava zachovany, mozes to neskor vyuzit.

MoniKLC

Dakujem za komentare, obavam sa ze to nebude tak lahke. poskytnem cas z toho co mi napisal : nieje to tvoja chyba, ty to vies. Mozem za vsetko ja. Ty si sa vzdy viac snazila za nas oboch a davala do toho vsetko. Je to pre mna velmi tazke, ale nechcem ti uz viac sposobovat trapenie. Vsetky svoje starosti som na teba prenasal a stale ti tak ublizoval. Nebudem ti rozpravat, ze potrebujem pauzu alebo co. To je somarina. Jednoducho to bude asi takto lepsie Nehnevaj sa. Verim ze to nejako zvladnes. Keby si niekedy nieco potrebovala, alebo sa chcela len tak porozpravat, tak tu vzdy preteba budem aby som ti pomohol. Dakujem za Vsetko.

Teda mam pocit, ze to bude na dlhsiu dobu ak sa to ma spravit, prestavam v to pomaly dufat ...

jajka001_

je dost mozne ze to bola len skratova reakcia zo zufalstva zo zlej situacie. nechaj to trochu vychladnut, vyspi sa, potom to preberte. idu sviatky,neverim ze sa zas nedate dokopy :)

Matyo

1. Buď sa pred tebou cíti ako lúzer, že si nevie nájsť prácu a preto sa radšej rozišiel alebo
2. už ťa fakt nechce

tpch

Podla mna mas sancu to obnovit. Momentalne je on pod tlakom, mozno znechuteny z toho, ako sa to vyvija, unaveny a podobne. nechaj to mierne odlezat a potom to nenapadne opat skus, ked bude v lepsom rozpolozeni. Ak to inak medzi vami klapalo, tak mas podla mna velku sancu vztah obnovit.