Panicka porucha a lieky

sikea

ahojte ja uzivam eliceu tretim dnom ale je mi stale horsie aj si vzdy dam cez den jeden neurol ale ten pomoze len na chvilku,vobec mi nechuti jest uz som schudla 5 kg kedy toto trapenie skonci chcem zit ako normlny clovek a citi sa fajn ako kedysi

monza

Ahoj vuala, chcem sa Ťa spýtať, aj ja beriem už rok aj pol neurol tak ako ty, vyššie dávky mi nerobia dobre, mám predpísané denne 3x0,25 mg. Keď beriem denne pol tabletky, tak mi je dobre na duši, ale cítim búšenie srdca, denne závraty a bolesť svalov a kostí.Ty pri tej pol tablety necítiš tieto somatizácie? Máš sa úplne vporiadku? Mám 47 rokov. Mám aj návaly, možno to súvisí s prechodom alebo od tej úzkosti, neviem. Ďakujem.

vuala.ca

ja trpim panickou poruchou už 6rokov a beriem iba neurol .prv som ho brala 1x vecer 0.25 ale teraz už len ked niekam idem alebo ked ta panika ne mna ide a len polovicu tabletky 0.25

marcelina78

Luci, L. Chudik to je ten herec? On niecim podobnym trpel ako my? Skusim sa aj ja na to pozriet, co si pisala...

Luci_14

Takže píšem po mesiaci a môžem sa hrdo pochváliť že odkedy som navštivila psychiatra a dal mi lieky som nemala ani jeden panický a úzkostný stav :) samozrejme niekedy mi je tak čudne že sa chvejem ale snažím na to nemyslieť, zamestnať rozum inak a hneď to prejde . AK vám môžem poradiť, tak cvičte relaxačné cvičenia (L.CHudik-cesta k uvolneniu) da sa to stiahnut na nete :P najskôr som to nepocitovala ale neskor som sa podla toho naucila dychat a ked ma chyta stav uzkosti sopomeniem si na to dychanie, a prejde ma to... všetko je len v hlave, v tom ako myslime, ak si to budeme namyslat tak sa z toho nedostaneme nikdy....takze treba mysliet pozitivne, zamestnavat mozog inac, a vyhybat sa stresu, a cvicit relaxacne cvicenia :) keby si chce ktosi pisat tak lucka.mamisova@gmail.com :)

Luci_14

Takže píšem po mesiaci a môžem sa hrdo pochváliť že odkedy som navštivila psychiatra a dal mi lieky som nemala ani jeden panický a úzkostný stav :) samozrejme niekedy mi je tak čudne že sa chvejem ale snažím na to nemyslieť, zamestnať rozum inak a hneď to prejde . AK vám môžem poradiť, tak cvičte relaxačné cvičenia (L.CHudik-cesta k uvolneniu) da sa to stiahnut na nete :P najskôr som to nepocitovala ale neskor som sa podla toho naucila dychat a ked ma chyta stav uzkosti sopomeniem si na to dychanie, a prejde ma to... všetko je len v hlave, v tom ako myslime, ak si to budeme namyslat tak sa z toho nedostaneme nikdy....takze treba mysliet pozitivne, zamestnavat mozog inac, a vyhybat sa stresu, a cvicit relaxacne cvicenia :) keby si chce ktosi pisat tak lucka.mamisova@gmail.com :)

marcelina78

www.vitamass.net
aj tu nieco je u nas, neviem, ci su dobre, mozno je to presne to iste ako tie z ameriky, alebo madarska, mam objednane, ale tiez necakam ziaden zazrak...