problémové tehotenstvo

markketa

a ešte jeden dotaz.ten problem s krčkom mala moja dopra kamaratka a ako nahle sa jej to zhoršilo,musela ležat a tak zabranili dr.predčasnemu porodu.taktiež je vyborne brat vtedy magnezium.ja som ho tiež pila počas tehotenstva.pomohlo to.tak ahoj

markketa

ahoj jani.je mi to moc luto čo sa ti stalo a je to hrozne,chapem ta ja som mala potrat v 12tyždni a už som bola stoho 2roky mimo.zostal mi normalne komplex a nemohla som ani otehotniet,lebo som mala strach,aby sa to nezopakovalo.poradim ti ako som to riešila.vobec som potom nerozmyslala nad tym,že chcem otehotniet a tak ako sa na jar prebudza priroda,tak som sa prebudzala aj ja.vyhladala som lekara ktory ma na starost ženy,s takymito problemami.ten mi poradil čo a ako,zaručil mi,že to určite vyde a bude to vporiadku.mal pravdu!o par tyždnov som otehotnela a bolo to v poriadku do 4mesiaca.potom sa mi začala oddelovat placenta,tam je riziko predčasneho porodu a u mna vykrvacanie do brucha.vdaka pravidelnym kontrolam u lekarov a vdaka mojej opatrnosti som stastne vynosila babetko a celu dobu som verila,že to dopadne dobre aj napriek komplikaciam ktore sa vyskytli.nechcem ta tymto strašit,to nieje zamer,iba ti chcem povedat,že nesmieš mysliet nato,čo sa stalo pred tym.tu kapitolu zatvor a začni uplne znovu a pod dohladom skuseneho odbornika,ktoreho určite vyhladaj!verim,že všetko dobre dopadne a budeš mat ešte určite minimalne 2krasne,zdrave a štastne detičky.tomu verim a musiš tomu verit aj ty!a čo sa tyka tych streptokokov,su to citlive tvori na penicilin a ak ta lekar poriadne prelieči antibiotikami,určite mas po probleme.tak držim palčeky a nech sa dari!!!!!!!

zc

taku somarinu ako vypotil doc.in som ešte nepočul a to mi moja prastará mama rok narodenia 1873 všeličo rozprávala

hubert

Janka, v organizme musi byt fyziologicka a energeticka rovnovaha...Ked je,aj imunita je v poriadku, a potom tie streptokoky a dalsie "potvorky"na nas "nemaju"..Jasne, ze tam je este x-faktorov.., ale toto je zaklad.Co sa tyka alternativneho pristupu, je velmi dolezite, aby si mala energeticku rovnovahu na drahe obliciek a na drahe pocatia..Laicky povedane, to neznamena, ze ked nemame v "moci krv", tak su oblicky urcite v poriadku. Nie kazdeho lekar posle na funkcne vysetrenie obliciek..a ani tam sa nezisti energeticka nerovnovaha...Toto pisem len preto, aby som Ta trosku uviedol aj do inych suvislosti,ake su bezne...a aby Ta to mozno nasmerovalo na ine moznosti. Na prvom mieste je Tvoj gynekolog. Ten Ti povie zasadne veci, povie Ti moznosti, ktore mas..Okrem toho to skus aj podporit alternativne..Moje skusenosti:
pozri stranku www.energy.sk, do kolonky "poradna", dalej do kolonky"Poradte sa s gynekologom"Mudr Haltmar. Co sa tyka Tvojej psychiky..Nedaj si "vnutit" este dlho myslienku, ze by si nemohla mat uz deti..Skus to v sebe upokojit a rozhodnym vnutornym hlasom v sebe povedat:"Ja budem mat deti" a sprav pre to vsetko...Zacni sa obklopovat pozitivnymi hodnotami..Chodievaj do prirody, cerpaj "energiu" ..Naschval pisem poeticky..Je jar..Prijimaj do seba slnecne luce..Skus relaxaciu, pripadne gravidjogu..Dopraj si zdravu, vyzivnu stravu..fytomineraly, vitaminy organickeho povodu..A vobec-nastartuj v sebe "vedomie"..Teraz to zoberiem do "svojich" ruk, a ked si veriaca,tak vies o co sa este opri...Drzim palce

jasom

mas, ja som lezala, opakujem, lezala celych 9 mesiacov som sa nehla z postele len na wc a vela magnezia. a streptokoka preliec antibiotikami-gynekolog ti povie, nestracaj nadej

doc.in.

Je mozne,ze ti bolo "porobene" napr. ex-priatelkou(manzelkou) tvojho partnera alebo este nejakou "milou"osobou v tvojom okoli.V dnesnej dobe take utoky su caste.Skus vyhladat alternativnu liecbu.

brunuska

na tvoju otazku ti najlepsie odpovie tvoj gynekolog!bohuzial tu ziadneho nenajdes ale mozno ti napisu zienky s podobnym tazkym osudom-vela stastia.