Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

Maoam

ahojte babule, zelam vam vsetkym pekny vikend, ja mam toho dost doma, tyzden bol vycerpavajuci, tak musim doma kadeco dohnat

dnes rano 54,7kg :D, tak sa tesim, snad sa fakt do jesene podari dat to na 53, co bol moj ciel :D

Maoam

caute baby :-)

Valika: dakujem :-)
Danka: no to je zmena, ze sa uz nezatazujes chudnutim :D, tesim sa, ze sa citis dobre

Sloniatko: neboj, nic nezanika :-), len asi maju baby menej casu, vratane mna

Plavky - tak snad vyskusam tento rok tie z minuleho roku, malo by to byt uz OK :D

inak nadalej 165/55 :-)

Meretseger

Načo chudnúť, krásne sme všetky! Hlavu hore, baby, keď si toto poviem ja, očo som vraj zúfalo zakomplexovaná a už ani moja váha 53kg na 160cm výšku ma netrápi, tak to dáme všetky :P Viem, že by sa šiklo zhodiť bruško, ale napnúť svaly, vystrieť sa a dovolím si priliehavé tričká a voľné nohavice, nech si potom trčí čo chce, odiaľ chce, kam chce :D
Plavky... ha... Keby predo mnou nebol ešte taký mesiac skúšok, už by som sa tu niekde topila :D Po nich by som rada začala pendlovať medzi SE a BA - k priateľke, ktorá, ako športovkyňa, čo o seba tvrdo dbá, ma zaiste dá trochu do laty :D A keby aj nie, whatever, kvôli pár kg navyše a svet predsa nemá rúcať, copak nemáte nič v hlave, čím by ste kompenzovali nedostatky tela?!

sloniatko

aho danka danuska :) :) inak ani helus sa neohlasuje vlastne nik... :(
danka som rada ze si spokojna ja nie :) stale kazim bola osla jedna druha..stres a cokosa atd..plavky?neblazni fuj pohlad na mna :( mam dovolenku v jul 2tyzdne a 3dni :) idemasi do ciech a ty len na tie kupka ci aj inde s priatelom ? :)

dana660xz

caute babule, tak konecne sem nakuknem a sloniatenko tu ma uz katastroficke scenare :( nic sa ty neboj nic nezanikne, i ked by ma zaujimalo co je napriklad s kikki, pamatas si ju este? annika... joj minule som videla auto s SPZ BL -ANIKA, ale bola v nom baba s cigaretou v ruke, tak to asi nasa anika nebude, ale zaspominala som si na nu ;) lilek sa nam nehlasi co je s naturhausom... baculka jaaaaj ta sa kde stratila? alebo marijam sa nam nehlasi ako sa jej vodi, co zajaciky a tak.... linguistics tiez enpodava spravy zo zahranicia ako sa tam chudne :( skoda no.
babule ja momentalne sa nezameriavam na chudnutie som spokojna sama so sebou, jedavam 5 -6x denne kazde tri hodiny. takze spokojnost u mna najvacsia . vcera som videla nadherne plavky ale nechcelo sa mi skusat, hadam si ich pojdem kupit. baby vy uz mate plavky? ide leto! idu na nas 30tky , uz sa bude kupat. tesite sa? ja mam dovolenku druhy tyzden julovy, budem mat neterku a dufam, ze bude dobre pocasie aby sme mohli obehat vsetky bratislavske kupaliska pripadne nejake aquaparky. joj drzte palec nech nam vyjde pocko. ozaj a ake mate plany na prazniny- dovolenku?

sloniatko

baby kde ste???helus danka kristinkita annika maoam lilekk atd......takto nasa tema zanikne oprava uz fakt zanika.......

Valika146

Maoam
srdečne gratulujéém :)
wáááww :)

tak baby dlho som tu nebola :)
nemala som čas ani sedieť na nete.
tak ja sa mám dobre stravu sa snažím udržiavať sem tam sú nejaké tie prehrešky ale ide to :)
som spokojná:)
držté sa mojé zlaté :)

sloniatko

ahohte kocky.maoam ooobrovska gratulacia :) super supeeeeeeer :) :) :)
tak ja som sa drzala dobre len teraz som mala a mam po sebe 2x oslavu narodiek takze tak... mam 3dni jedenie nic moc ale ide sa dalej :)

Maoam

a uprimne, vobec som sa nemusela fyzicky tyrat :D a pohybu/sportu bolo tiez uplne normalne, takze vsetky zeny, ktore sa neustale vyhovaraju, ze to NEJDE :D, toto je dokaz, ze to IDE, len treba byt dosledny...a mat trpezlivost, to bol hlavny bod v tom celom, ked to spätne reflektujem

Maoam

evcca: dakuje, ti krasne, 75% slo inak stravou :-), teda jej uplnou zmenou :-), z tych 12 mesiacov som asi 6 mesiacov inak stala :D, takze keby tych nebolo, mozno by to bol byval aj ovela väcsi ubytok, no ale myslim, ze mozem byt celkom spokojna :D.
Ak sa mi podari este dake kilo-dve, nahodou :D a postupom casu, nebudem proti, ale tomu nechavam uz uplne volny priebeh :D.