Kto bude chudnut so mnou?

Príspevok v téme: Kto bude chudnut so mnou?
sloniatenko

ahojte vsetci.ja mam 165cm\\66-67kil.pribrala som za vyse2rokov asi 14kil.a 5kil z toho lenza kratucku dobu :( pred pribratim som vahu nemusela vobec riesit.bola som chuda a jedla so hocikedy a neobmedzovala som sa.a pptom som zacala priberata co je horsie v poslednom case uz dost dlhom stale jem sladke denne i niekolko kusov.a pritom to len zhltnem nic z toho nemam.som uz zifala.bud furt chudnem:bud zdravo ze jem 5x za den a furt myslim co jem aleno myslim na diety.ale proste kvoli tomu neustalemu premyslaniu za kazdy kusyik jedla som si tym znicila nervy...furt premyslat co zjem je na nervy len sa atresovat potom to asi neni moc zdrave..takze som sa rozhodla s tym skoncit a nemyslet furt na to co moze
m a cone ale jest lachsie jedla ale nie sa stresovat ked si dam obcas rezen ci cokoladku alebo tak..proste chcem si zacvicit aspon 2x do tyzdna a jest menej tucne jedla a vecer odost lachsie jedla a vedet ze sa snazim ale nie za cenu nervov rafsej takto pomali a kludne a nie hned ze nesmie
m nic take a take a vtedy a vtedy atd...proste nechcem dopadnut jak bulimicka abo take daco lebo to stravovanie zevraj zdrave myslim to 5x za den nedovoli ani ovocie hoci krdy ani nic aj semiacka presne odvazene i jogurt len biely a presne mnozstvo.presne furt ratat kj b s t a to je zivot?nie to je trapenie!tak podme do toho spolu a pomalsie ale bez nervov a bez ratania kazdeho susta.idete?cakam na vas ja zacinsm od zajtra pridaj sa i ty! :)

dana660xz

babule tesim sa na dnesny vecer a jste to co jite! vcera bolo na prime to vitejte v novem tele. bol tam chalan co mal cez 200kil a schudol uplne uzasne nejak pod stovku. opat zmena ako hrom. chodi to v stredu po dennik zaslouzile matky. ja len primu pozeram: 19:50 chuva k pohledani a potom dennik zaslouzile matky a potom uz hocico co ide po tom :) prima je príma :D
viete co? som tak hladna ako keby som normalne obedovala a ma olovrantovat, ziadne muky a ani nic, som zvedava, ci to ale napomoze mojmu zdraviu, takyto post. dnes sa po praci pojdem aj ja prejst, treba to vyuzit, ze je takto krasne.

lolka00

ahojteee dneska ráno uhorka schlebíkom, desiata mandarínka a jablko , obed som mala zeleninoú polievku a večer asi top isté :)

Helus

,036ahojte baby dnes zase chcem pozerat jste co jite,dufam,ze nezaspim,inac pijem stale vodu+ caje,a citim sa fajn,aj kavu by som si dala,ale chcem si cistit travenie,ale asi do vecera to nevydrzim,to je moja droga.Dnes je krasne uplne idealne na prechadzku s vnuckou,idem pre nu dnes do skolky tesi sa.

sloniatko

ahojte kocky no helus cajik mozno skusim nabuduce lebo krce uz prestavaju
danka dnes tu cuketuu olovrant asi jogurt a ovocko vecera mozno spenat
baculka drz sa a baby nezabudnite dnes je ste to co jite
a helus som rada ze sa ti casak pacil :)

dana660xz

heluska som rada, ze je ti dobre. ja som zatial nic nejedla a velmi som sa bala, ze budem strasne hladna a ja neviem co,ale troska som hladna, ale iba tak mierne, netrpim, a vlastne uvedomujem si to len ked na to myslim. ked si velmi hladna,a papaj radsej ovocko, aj to je ocista predsa.
baculka jejo, som rada, ze je tu niekto podobny mne. ja by som bola nasjstastnejsia na svete keby som bola 100% raw, ale zatial to vidim na tych 80-90%. realne. teraz to robim kvoli zdraviu, uz kaslem na kila, schudla som dost a kvoli trom kilam co mi nechcu ist dole nebudem robit uz paniku. ja mam totiz psoriazu a uz sa jej chcem konecne zbavit. navzdy.citala som na nete pribehy ze sa z toho ludia touto stravou vyliecili. tak hadam heja ked budu kila dole, budem najstastejsia osoba pod slnkom :)))

baculka

Danka ďakujem :)

Ďakujem aj za povzbudenie , koláče už nebudú min. mesiac ...
Obed bol polka konzervy tuniaka vo vlastnej šťave +jarná cibuľka + čierne olivy+ ľad.šalát :)

Olovrant budú asi zase jahody a večer uvidím ...ak budem vládať dám si asi nejký zeleninový šalát :)

Inak Danka som si všimla že ideš dosť podobnou cestou stravovania ako ja :) ja takisto jem tak 80% raw ...jediné čoho sa nedokážem vzdať je cottage, biele jogurty a raz za týždeň ten tuniak a hnedá ryža ... takže kombunujem vita stravu väčšinou tak na 80% denne + delená strava, toto na mňa platá najviac zatial :)
Držím ti palce ,myslím že je to veľmi dobrá cesta , teda ja sa tak aspoň cítim pri jej dodržiavaní:)

Helus

ahojte babyulky moje,ja mam po plavani.A k dnesnemu vazeniu,mam z welnesu dole 3 kila comu som rada,ale keby som makala z cvicenim,tak uz davno su dole,ale uz makam.Inac som spokojna zo sebou,psychika je u mna prvorada.
Danka mne je fajn,zaludok je kludny,takze zatial nejdem,ked som bola posledny krat na gastro helikobaktera som namala.Ale ked budu problemy tak hned nabehnem.Inac ja som zavisla na kave,uz mam za sebou 2 a mala som teraz hrusku,boola som velmi hladna,tak som si kupila.zatial mam caj+ vodu,ale chcem to dodrzat.
Maoam gratulujem len tak dalej,mas moj obdiv,jak si sa pekne nakopla.
lillek tie vajicka by nemali vadit,co som citala vselijake diskuzie,pokial ti chutia,a neni ti to tazke vecer jest,tak v pohode.
Sloniatenko cajik zihlavovy pomaha na krce,vyskusaj.Inac dakujem za receptik na cuketu,ryzove vlocky nemam doma,len mam ryzovu muku.Inac ten casak Dieta je super,budem ho kupovat stale,len skoda,ze som o nom nevedela skorej.

dana660xz

sloniatko ahoj, no hej mame tak nejak som si vsimla ze po sebe. ale krce nemavam. hoci teraz si to asi bude chodit ako chce, lebo som pred 3 mesiacmi vysadila HAK. kolegyna ked vysadila, tak jej to prve dva mesiace doslo normalne a potom hala-bala. takze uvidime ze kedy ju dostanem, lebo nemam ani zravku ani nic, co by nasvedcovalo, ze pride. hadam nie som v tom, to by som bola velmi nerada, lebo moj sen o krasnej postave by sa asi o nejaky ten cas posunul :D :D :D
a co dneska papas sloniatko?
baculka sme radi, ze si opat medzi nami. kolace odloza radsej sa natlac jahodami.

baculka

Baby ďakujem že ste na mňa mysleli :)

A VELMI GRATULUJEM Maoam :) !! si super ! :)

JA som dnes mala na raňajky jahody a potom 3 moravské koláče :D takže tak

sloniatko

recept na dusenu cuketu co chcela helus :na trosicke olivoveho oleja osmazime nakrajanu cibulu a ked je hotova dame tam na kocky nakrajanu osupanu cuketu potom sol sladke mletu cervenu papriku mlete cirne korenie pridame trosicku vody zamiesame a dusime asi 5minut potom dame mlieko podla potreby ja davam dost tak aby to potom bolo ako taka omacka lebo zahustujem .mlieko nechame chvilu orevret a ked je cuketa hotova tak na zahustenie mierne pouzijrm ryzove vlocky.hotovo rychle a moc dobre len treba idhadnut kolko mlirka proste tak aby sme mslllu dost stavicky ktoru potom zahustime :)