vybratie vnútromaternicového telieska

Príspevok v téme: vybratie vnútromaternicového telieska
blondska

Pred mesiacom mi vybrali vnútr. teliesko Danu museli mi robiť aj laparoskopiu nakoľko to nešlo von.....po mesiaci som dostala normálne menštruáciu dosť silnú aj s bolesťami skončila mi po piatich dňoch a o tri dni na to som začala znovu krvácať....chcem sa spýtať je to normálne môžem sa ešte takto čistiť alebo by som mala radšej zájsť k lekárovi nie je to nejako extra silné krvácanie ale je to nepríjemné tri dni po menzese znovu krvácať.....nemám žiadne ťažkosti ani bolesti nič...ďakujem

blondska

no hej museli nakoľko na prvý krát to vôbec nešlo von na druhý krát ma uspali že radšej ma nebudú trápiť a nešlo to zase von a na tretí krát po sone a rontgenu panvy ma zase uspali a musel to nájsť laparoskopicky a konečne to je vonku....už nikdy viacej to ani nechcem aj ja som to mala pri dane tiež takú menštruáciu, že výtoky menzes výtoky a zase menzes na nervy som z toho bola.....tak držím palce nech to dobre dopadne

Zufala123

Mne maju vyberat az v maji, ale ako to citam...nic moc. no ja mam takto menstruaciu aj s telieskom, cize je to mozno tak ma byt a zlepsi sa to. Ale nie som potesena...laparoskopicky? :(