rozchod

Príspevok v téme: rozchod
junaputa

ahojte priatel sa so mnou rozisiel po dvoch rokoch s tym ze si chce este asi uzivat kym je mlady ,, ze ma miluje ze to bezo mna asi nevydrzi ale ze ma zmetok ze si to musi premysliet co mam robit neozvat sa mu ? nechapem lebo vzdy mi tvrdil ako ma miluje a zrazu mi pise ze este chce zit kym je mlady ze nechce taky vazny vztah ,,,

:))

s mojim priatelom sme sa nasli ked som mala 13 a on 15 rokov.kedze sme boli mladi byvali sme od mojich 15 u mojich rodicov nikdy to ale nebolo ono... cas bezal a vysli sme skoly nasli si kazdy ineee zaujmy podvadzali sme sa ale vzdy sme spolu oslai ked prislo najhorsie....ale teraz uz je to ine sa som sa rozhodla s nim ostat a mat deti stastnu rodinu no opak je pravdou on je som mnou teraz uz len koli tomu ze ma co jest a kde spat....mam teraz 25 rokov a neviem ist dalej vybrala som si jeho za otca mojich deti a on sa ku mne sprava ako by som bola iba jeho sluzka co mu vyfajci ked bude potebovat...zivot ma prestal bavit....

Lovely77

Nič v zlom ale si načisto blba?
Nemysliš vážne žeby si sa k nemu vrátila niekedy alebo mu dala šancu, aj keď by si chlapec oči vyreval.
Ty keď ho miluješ dokazala by si sa s niekym vyspať?
To je čiste hovado!
Proste ťa oblbuje a necháva si ťa na poistku, že ak by mu došli ine dievčata v posteli - má stále teba - otvorené dvierka u teba!

Pošli ho kade ľahšie a nájdi si chlapa, ktorý ťa bude naozaj milovať nebude ti len rozprávať básničky do vetra a hlavne chlapa KTORY SI ŤA BUDE VÁŽIŤ!

Vieš si predstaviť že by tvoj otec povedal tvojej mame že : milujem ťa ale chcem sa vyspať s inou, mrzelo by ma to, ale chcem si užívať!

Len ti zo srdca gratulujem keď sa ti otvorili oči. Vitaj medzi nami, normálnymi ženami!

junaputa

no vcera prisiel s tym ze ma miluje ale ze si s jednou pisal a volal ju von a ze jej sa tiez paci ,,ale ze s nou by sa len vyspal a mrzelo by ho to a ze si uvedomil ze ma lubi tak prisiel radsej za mnou ,, ale ptom zase vravel ze nevie co chce a tak tak som sa s nim rozlucila tak ze nech si s nou pise dalej a nech uz nato kasle a poslala ho domov ,,, mam pocit ze sa mi otvorili oci ,, teraz bude najlepsie neozvyvat sa ani nic

dedy

bola si jeho prvá a podviedol ťa, chlapec je zjavne nevybúrený a rád by si asi užil s mnohými, láka ho predstava niečoho nezažitého, lebo "žiť" sa dá aj keď si zadaný, čiže v tomto to asi nebude, asi bude najlepšie od neho ruky preč, hlavne sa s ním stretni a vydiskutujte si to, lebo cez písmenká sa problémy neriešia

junaputa

ja neviem uz ma raz aj podiedol a povedal mi to a povedal ze sa to uz nestane a to bolo pred rokom ,,ja neviem co sa deje ,, ale asi mu mam dat pokoj a nemat s nim ziadny kontakt ze ?

xxxxxxxxxxxx

mozno mu poplietla hlavu nejaka ina, pretoze uzivat si zivota sa da aj ked mame vazny vztah...citam ze ti to napisal, takze ani nemal dostatok sil sa ti pozriet do oci ked ti to zdelil... ma asi vycitky z coho musi vediet sam...