Spotene ruky

mimush

tak potom napis ci pomohol pretoze ja mam presne ten isty problem.ked som v skole tak sa mi ruky straaasne potia a doma skoro nic.uz som vyskusala aj taku vodicku DRICLOR ale velmi nepomohol...tak som zvedava na ten cajik

brunuska

tu nejde o samotne potenie-ale o psychiku.nechcem tym povedat ze si nejaka narusena alebo co-ale jednoducho ked su ludia v strese,alebo pocituju strach zacnu sa potit-salviovy cajik je velmi dobry proti nadmernemu poteniu a Persen mas na upokojenie-myslim,ze je velmi vhodna tato kombinacia-vyskusaj ak nezaberie tak cosi tu vymyslime-dobre? este si pamatam taky babsky recept-vreckovka postriekana citronom-stavou a tu zmolit v rukach ked sa potia.

ewka

dakujem, a budu sa mi uz menej potit ruky? alebo neexistuje nejaky krem na to??? :( ja som uz uzfala, niekedy som si to nevsimala, ale cim som starsia, tak tym ma to viac... ehm, štve... je to trapne... tak ja vyskusam, to co si mi poradila...

brunuska

no nervy,strach...vtedy to zacne? skus zacat popijat salviovy cajik a kup si Persen bylinne tabletky na upokojenia-su fajn.vyskusaj-mozes aj rano ked ides do skoly-nebudes ospala po nich neboj sa.inak taketo priznaky mame asi vsetci pri strese,strachu.

ewka

brunuska .-- hlavne v skole, najme taam, ale dakedy citim aj doma ked som, alebo hockde..., no doma menej, hlavne v skole... :((( aj podla mna je to stres, ale... vzdy stres nepocitujem,