Spotene ruky

tinnka

ja to mam tiež a moj brat i sestra to maju :D Minule sme sa o tom rozpravali a sťažovali sme sa jeden druhemu a vraveli si "zažitky" a problemy so spotenymi rukami a strašne sme sa pri tom nasmiali :)
a ja mam tie ruky dosť často ešte aj fialove...
ževraj sa to da odstraniť operaciou ale neviem, asi by som do toho išla len keby to bolo už extremne ako v jednom videu bola taka žena a ona nastavila ruky a jej z nich kvapkal pot!

karin1312

aj ja mam taki isti problem ako ewka aj mne sa potia ruki v skole ale aj doma a pochybujem ze to mam zo stresu pomocccc...hambim sa za to a raz som sa bola pitat v lekarni a povedali mi ze su na to lieki ale az asi od15 alebo18 rokov co mam zatial robit som zufala

vika.a

ewka: ja mam ten isty problem...presne co si tu napisala sa stava aj mne..hlavne v skole tak to mam skoro stale, alebo ekd som medzi ludmi..no podla toho medzi akymi :) ale tiez som mala z toho enwm aku traumu ale teraz to uz moc neriesim i ked vie to byt poriadna otrava stale ..a pocula som ze je to i o psychyke a mozno hej..lebo sa mi zda ze cim viac to mam na haku tym je to lepsie :D

luckaaaaaaaa

aj mne sa potia ruky.. ale len niekedy.. ked som v strese alebo taaak.. a este som si vsimla, ze aj ked si ich nakremujem... moze to byt aj z kremu.

esperansa245

ja suhlasim s brunuskou - ludia, ruky sa vam potia zo strachu -ja mam problem ten isty- ruky sa mi nikdy nepotili,a aj ked sa potili, tak som si to ani neuvedomovala az som jedneho horuceho letneho dna chytila sestru za ruku a sestra mi povedala - jééjha, daj tu spotenu ruku odo mna prec - a od vtedy mam v hlave blok ktoreho sa nemozem zbavit - vzdy ked hrozi situacia ked si mam s niekym podat ruku zacnem panikarit (lebo si vzdy predstavim ze moja ruka je spotena a co si ten dotycny o mne predstavi) a moje ruky-hoi boli predchvilou suche- sa zacne potit - je to fakt trapne a chce sa mi z toho plakat ze sa este pred chvilou z teplych normalych ruku stavaju ruky studene a spotene. A potom, ked uz skonci ta situacia - ked uz som si " podala ruku" tak moje ruky su opat v pohode - teple a suche ---asi som blazon.--ale co uz ---skusala som dricolor - velmi mi pomohol- i v tom najvacsom strese moje dlane boli suche - ale dricolor mi pomohol len docasne ----potom ani dricolor uz nepomohol - tak som isla k psychologovi a on mi povedal - ze teno problem musim zvladnut sama - ze to je vsetko v psychike --an pomoc som sa naucila autogenny trening- ale ten nepomohol takze som v rici---teraz situaciu sa snazim riesit tym sposobom, ze na nu vobec nemyslim - a dufam ze jedneho dna tento moj " blok z hlavy" tak rychlo zmizne ako aj prisiel:D

lalalololulu

baby kaslite nato ... ja mam tiez stale spotene ruky a to fakt stale a uz sa tym nezatazujem ... kaslem na to platit vela penazi a znicit si zdravie nejakymi liekami je blbost .. fakt kaslite nato.Ja ked mam spotene ruky si ich umyjem ladovou vodou a chvilu mam pokoj :)

didi5753

ja mam ten isty problem ako ewka... co mam robit ?? je to velmy neprijemne...hlavne ked pisem mam cely papier mokry .... uz neviem co stym.. prosim pomozte