Kde hľadať lásku?

Príspevok v téme: Kde hľadať lásku?
Lucky Pig

Možno to sem ani nepatrí ale neviem kam to zaradiť :)

Chcela by som sa opýtať aká je pravdepodobnosť ze nájdem pravú lásku (partnera), keď nechodievam na žiadne zvlastne miesta? Bud bývam doma alebo v skole. Chodievam cvicit no tam chlapi nebývajú a tiež chodím na jazykovú školu ale tam je chlapov iba pár :) Som ešte mladá no aj tak niekedy nad týmto rozmýšľam :)
Čo si o tom myslíte vy?

rb997

Poznam jedno dievca, ktore ma podobny problem ako ty -Lucky Pig. Poradim ti jedno, ak naozaj chces nejakeho chalana, tak nieco pre to rob a neplackaj nad problemami. Ak budes chciet a nieco pre to robit, tak uvidis ze stretnes nejakeho normalneho chalana.

Lucky Pig

rb997: A ty hovoríš také veci lebo už 8 rokov miluješ jednu a stále si sa neodhodlal jej to povedať :) ... Preto taky pesimistický pohľad na lásku...

Lucky Pig

Som rada že ma aspoň niekto chápe a nie som sama :) ... Ale mrzí ma to že sa trápiš. Nebuď smutná aj keď sa to ľahko hovorí že? :/ ... Aj ja som poznala pár mužov (chlapov) ale nikdy to neskočilo dobre. Ani z toho žiaden vzťah nevznikol...

natusa42

luckypig uplne ta chapem,ja prezivam to iste...a mozno este horsie,lebo trpim kvoli tomu depresiami a dost velkymi :( lenze jaksi ..nie je to vsetko take jednoduche,ako sa zda,ja som nasla troch muzov v mojom zivote ,vsetci traja boli velky omyl,idem sa z toho zblaznit a neviem prakticky,co mam s tym robit ..a som uz zufala

Lucky Pig

rb997: Ja viem aké to je byť zamilovaná... Z časti je to naprd lebo človek sa len trápi ale je to aj fajn že máš po boku niekoho kto ťa ma rád, komu sa páčiš a ským si rozumieš :)

natusa42: Aj ja sa bojím že ho nemám kde spoznať. Jeden sa mi páči no ako som už spomínala neviem sa len tak s hocikým rozprávať a aj ta to by pravá láska nebola :( ... No na nete by som si tiež vzťahy nehľadala... A tiež pomaly prestávam veriť že existujú normálny chalani no aj napriek tomu by som chcela vzťah :)

rb997

Pocuj, ty si len nehladaj chlapca ani chlapa...Sice ja som chalan ,ale som zamilovany do jedneho dievcata, o ktorom som presvedceny ze to je prava laska a je to na nic. Nechci byt zamilovana alebo niekoho mat rada...Je to iba otrava. Len sa pekne uc a nemysli na taketo veci.

natusa42

nie si sama :)som podobneho zmyslania :)ja tiez uz poriadne dlho hladam toho praveho,ja dokonca mam menej aktivit ako ty :(:(ja len skola,domov,babka ..a nikam inam ..nemam ho kde spoznat .. no a smaozrejme net,ale tu uz radsej NIC nechcem najst,lebo zistila som,ze tu neexistuje normalny chalan

Lucky Pig

Aj keď sa budem venovať tomu čo mám rada asi stále budem rozmýšľať kedy niekoho stretnem, tak som to myslela... Donedávna som bola spokojná ze som sama a mam svätý pokoj, no neviem čo sa zmenilo, že začínam takto rozmýšľať :/