Prosim pomozte///poradte

suthpin

Ahoj,
hormonalnej antikoncepcie je velmi vela druhov a len lekar vie rozhodnut, ktora je pre teba najlepsia, podla veku a vysledkov testov. Rozhodne sa porad s gynekologom - si este mladucka a antikoncepcia nie je bez rizika. Tiez radsej odporucam kondomy.
A este nejake info: www.schering.sk

icyak

mne sa to sem tam tiez stava sa zahladim napr na frajerku a uz sa mi len pred ocami dake videjko premieta... :DDD a zevraj som normalny no ja neviem :D no len ja si to pametam potom... a inak mna takyto jeden "vyjav" trapil asi dva roky rovnaky. Skripajuce plechy a steny ktore sa stlacaju a ja som medzi nimi... nic prijemne :D ked zistis co to je napis na mail :D

zuza

Dobry podvecer, ja mam taky zvlastny problem... Raz za cas sa mi stava nieco nevysvetlitelne, akoby sa mi snivalo, aj ked nespim... Su to take pribehy, ktore sa mi odohravaju v hlave bud jednotlivo alebo vsetky naraz... Ked sa to deje, nemozem robit nic, len si niekde lahnut alebo sadnut a pockat, kym to prejde. A hned, ked to skonci to okamzite zabudnem. Netusim, co to moze byt, tak sa vam zdoverujem, keby niekto z vas vedel... Dakujem

brigite

Chcela by som poradit mavam po holeni zapali pokozky a ostavaju mi male cervene pupienky kozna mi predpisala rozne vodicky ale tie vobec nepomahaju potrebovala by som nieco co by upokojilo pokozku a zabranilo jej zapalu Ak nieco poznate poradte mi Dakujem

Lela

Ahoj, podľa mňa je príliš skoro nasadzovať pre teba hormonálnu antikoncepciu... Ešte si vo vývoji a možno by si si niečo narušila používaním antikoncepcie. Najlepšie bude ak sa poradíš s gynekologičkou, zoberie ti krv a ak krvné testy dopadnú ok, tak by ti mala predpísať antikoncepciu s nízkou dávkou hormónov. Teraz sa už antikon. väčšinou predpisuje na 3 mesiace a cena je rôzna.Od 300 až cez 1000 Sk na 3 mesiace. Najlepší pre vás bude podľa mňa kondóm.

katarina

chcela by som poradit.mavam opakovane zapaly posvy vyvolane candidou albicans aj 12x rocne.skusala som uz mnozstvo liekov,ale zaberu mi iba na urcity cas.som aj alergicka.uzivala som tabl.acidophilus plus,tie mi pomahaju.dá sa to preliecit bez toho,aby som permanentne musela uzivat nejake lieky?