Mam 17 a tehotna?

Príspevok v téme: Mam 17 a tehotna?
nervozna

Mam 17 rokov a neviem ci som tehotna alebo mi len meskaju kramy...tie som posledny rok dostavala priblizne vzdy po 24-29 dnoch od zaciatku poslednej menstruacie.ale teraz od zaciatku poslednej menstruacie cakam uz 38 dni a stale nic.to zeby som bola tehotna je mozne aj ked vacsinou sa chranime a chalan si dava dost velky pozor.bola som asi 2 tyzdne minuly mesiac dost chora a brala som velmi silne antibiotika je mozne ze by mi to mohlo narusit cyklus??s priatelom sme spolu dlho poznam ho a velmi sa lubime nepochybujem o tom ze by sa omna dokazal postarat,ze by somnou zostal.mne by to nejak extremne nevadilo keby som bola v tom lebo dieta by som mala az nejakeho pol roka po 18tke....lenzeee...bojim sa toho co by mi povedali rodicia.neviem si predstavit ako by reagovali.ci by som im to mala povedat co najskor alebo pockat kym to sama rozdycham.o par dni si spravim tehotensky test...ale co potom??

nervozna

dakujem..ja viem vidim to prilis ruzovo,ale neni ten zivot prilis kratky aby som chodila utrapena so sklonenou hlavou?som optimista

jajka001_

aj raz sa moze nieco stat, zakon schvalnosti funguje. drzim palce nech nie si tehotna, nabuduce neriskuj :) fajn ze dieta by ti nevadilo ale myslim ze to cele vidis az prilis ruzovo

nervozna

tak ako prepacte baby.ci co ste.ja som chcela poradit a je tu len par normalnych ludi ktori to dokazu bez toho aby sudili podla jedneho slova.sa tu s vami nejdem hadat svoje komplexy si mozte riesit v sukromi a nezneprijemnovat mi zivot tymi dristami.neviem kolko mate rokov ale aj ja mozem povedat ze podla toho co tu pisete vy urcite toho o zivote "vela viete"(to bolo ironicky pre mentalne zaostalych alebo 14 rocnych ktroi nemaju co robit tak prispievaju do diskusnych for...keby nechapali)takze faakt diky moc za pomoc.lebo som sa od vas absolutne nic nedozvedela okrem par vinimiek samozrejme.

katka24

urcite existuju ludia, ktori maju viac skusenosti a viac zazili v 18 ako iní v 30 ale nevyzera to tak, ze nervozna medzi nich patri

Katie23

Sa netvárte, že vy ste nikdy nestresovali... Je iné keď sa vyspíš len tak s hocikým na diskotéke, ako keď s niekým už dlhší čas chodíš, milujete sa, o všetkom ste sa už bavili. jeho rodičia ťa poznajú.. A je pravda, že niektorí majú viac skúseností a viac zažili v 20tich ako iní v 30tich. Napríklad vyrovnať sa s chorobou, neúspechom, strachom, chudobou.. A nie vyrastať si v zlatej klietke.

test si si mohla kludne už spraviť, pretože čím viac čakáš, stresuješ a dúfaš, tým viac ti budú meškať. Akonáhle si spravíš test, na druhý deň ich dostaneš ;)

jankaaaaaaaaa

mozes sa citit neviem ako dospela a rozpravat tu bludy ze ani 30rocny clovek nemusi byt vyspely ako 17rocne decko.. ako kludne si ukludnuj svoje svedomie..
jediny a dokazatelny fakt je, ze tvoj mozog ani zdaleka nieje este dospely v 17tke.

Aja02

nervozna, ty budeš naozaj veľmi vyspelá. Tvoje príspevky o 15:38 a 15:40 to potvrdzujú. Hlavne to vyjadrovanie. (myslené ironicky)
ladida: Kedysi ženy nemali volebné právo a kedysi, keď muž udrel ženu, tak to nikto neriešil a bralo sa to na ľahkú váhu. Vážne chceš žiť ako kedysi?