pol hlavy novorodenca opuchnuta vraj z prievanu

Príspevok v téme: pol hlavy novorodenca opuchnuta vraj z prievanu
otec33

Dobry den. Dieta mi dali z porodnice s opuchnutym okom, vraj z prievanu. Doma som zistil ze ma opuchnuty nos, oko a spankovu cast lebky. Vyzera to ako keby niekomu spadol na zem. Co si o tom myslite? Vraj opuch nosa je z porodu, ako zena tlacila. Ako sa riesi zaloba na nemocnicu? Okrem toho ma 4 pichy od injekcie. Co mu asi pichali? Vobec sa nenamahali mna ani matku informovat.

jajka001_

zavolaj si taxika, alebo chod autom, dieta zababus...boze ved ide o tvoje dieta, si myslis ze nieco vyriesis ked budes s nim doma? jasne ze treba ist ku doktorovi ked sa ti nieco nezda. a nemas ist naspat do porodnice, ked sa vyskytnu komplikacie? neviem mozno to mate daleko ale tak dieta je dieta, ja by som sadla do auta a sla. alebo dvihni telefon a zavolaj do porodnice, nech ti to vysvetlia.
s dietatom mozes ist von do mínus pat, jasne ze s novorodencom nebudes v takom mraze sa prechadzat dlhsie ako musis ale z auta do nemocnice prejdes

zusska

ty o com hovoris?v akych mrazoch?tak ked niekto dostane infarkt v januari tak ho neprevezu do nemocnice>ty si z nas musis robit srandu!uz aj sadaj do auta,volaj taxi.aby si nakoniec na krku nemal zalobu ty.ide o tvoje dieta,tak kasli na hrdost,nenavist a neviem co este.takymto ludom by tie deti mali brat.

maruska123

je to na tebe...bud pojdes na pohotovost a zistis, co malemu je, alebo budes sedet doma na zadku a jeho stav sa mozno este zhorsi a to len kvoli tomu, co si myslis o slovenskom zdravotnictve

zusska

hlava novorodenca moze byt kompletne zdeformovana prechodom porodnym kanalom.vzdy sa to nakoniec upravi.kazdopadne pokial mas nejae pochybnosti resp,sa ten opuch zhorsuje,utekaj do nemocnice.tvoja nenavist voce lekarom moze ohrozit zdravie tvojho dietata,tak nebud zadubeny!!!

otec33

maruska: Peniaze su jedina vec ktorej doktori ruzumeju, hlavne ked idu do minusu koli sudu. Neviem ci mozem v takych mrazoch chodit po pohotovostiach.

maruska123

vidite?presne o tomto hovorim...jemu viac zalezi na tej zalobe ako na tom, co je s tym babatkom a serie na celu pohotovost

tlieskam otcovi roka 2011

otec33

Liecenie od doktorov nepotrebujem, uz sa predviedli. Moze mat zlomenu nejaku cast lebky? Po pravnej stranke potrebujem potvrdeie ze takto prisiel z porodnice.

maruska123

modracik, nie vsetko sa hned musi riesit zalobou na nemocnicu, hlavne ked ani nevie, co tomu malemu je....

a hneva ma to hlavne preto, ze nieze by siel na pohotovost s dietatom a venoval sa mu, ale jeho viac zaujima, ako moze podat zalobu za nieco

a ked ma vpichy, tak co tak zavolat do nemocnice a spytat sa alebo zdvihnut rit a ist tam? nie, radsej hned hodim vinu na nemocninu

lost

v prvom rade si nemal opustit "miesto cinu" ...

teraz povedia, ze TY si ho hodil o zem doma..

ale aspon v mene zdravia dietata, skus zistit co sa stalo..