Môže mať záujem ešte...?

Príspevok v téme: Môže mať záujem ešte...?
čakajúca

Ahojte chcela by som sa spýtať hlavne mužov čo si myslia...ide o to že sa mi páčil jeden chalan mám 23 rokov a on tiež, zoznámila som sa s ním ešte minulý rok na školskom plese...aby som to objasnila chodím na jednu vš a on chodí na inú v tom istom meste a moje spolužiačky po bakalarovi prestupili na ich univerzitu kde chodí...ja som išla na ich ples kvôli tým spolužiačkam. tam som ho moc neregistrovala až na fotkách sa mi zapáčil tak som to písala spolužiačke tá nás potom zoznámila na disco kde sme sa stretli náhodne :) celý večer sme sa bavili lebo tá spolužiačka bola zaneprázdnená iným chalanom :) ale celý večer sa nejako neprejavil že má záujem....potom sme si písali dlho cez net...po čase som mu navrhla stretnutie kedže on sa k tomu nemal...v podstate to ani neodmietol ale povedal že šak niekedy....brala som to ako odmietnutie tak som s ním v podstate aj ukončila kontakt...no teraz po roku sme mali zase ples mi na univerzite a on tam prišiel :) a stretli sme sa na parkete už v celkom dobrej nálade a začali sme spolu tancovať no a zrazu tu bola pusa...dve tri a tak :D strávili sme spolu skoro polovicu večera už sme sa npohli od seba ...ja som sa cítila celkom fajn ale bála som sa opýtať čo bude dalej...nevypýtal si ani číslo a ani nič nehovoril čo bude takže som to nechala tak. Teraz si sem tam napíšeme na nete...myslíte si že by z toho mohlo niečo byť? mohol by mať záujem???

alchemist

čakajúca
je celkom zaujímave kolko je takychto situacii, podstata stale ta ista, len ten pribeh ma iny scenar :)

Ps: ja som riesil pred rokom riesil toto:
www.zdravie.sk

čakajúca

ja práveže nechcem byť od muža závislá a ani nepotrebujem byť s niekým hned....ano hladám už vzťah lebo som bola skoro 3 roky sama a potom prišiel ten krátky omyl...samozrejme nechcem ísť na to nasilu...niekedy su dni ked si uvedomujem že mám ešte čas a to čo má prísť príde a užívam si život tak ako je...ale mávam pocity prázdnoty a samoty že by som chcela už mať pri sebe partnera ktorému by som sa mohla zdôveriť a cítiť jeho oporu a lásku...to mi chýba...a ked sa mi niekto páči tak po nom hrozne túžim niekedy si to aj sama viac nahováram ako to v skutočnosti je ako s týmto chalanom...ale prečo je to tak že ten kto sa mi páči tomu sa nepáči ja?! a ked ma niekto chce alebo mi dá najavo že sa mu páčim ten je pre mňa nezujímaví alebo je tam vždy nejaký háčik...v poslednej dobe myslím na svojho prvého bývalého...že možno ma už nikto nebude tak lúbiť a možno som spravila chybu že som sa s ním rozišla.a on má teraz už inú teda mal cez leto čo som videla...ale ja už sama neviem vtedy som mala dôvod sa s ním rozísť ale teraz sa mi tie dôvody zdajú hlúpe...ked vidím čo si aj niektoré baby nechajú vo vzťahu od chlapa a že ja som sa sťažovala?! ale ťažko povedať...no stále verím že niekto príde :)

m,mlk

ale baby, netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca. To, ze vam to s niekolkymi nevyslo, neznamena, ze su vsetci zli a blbi. Ano - vacsina dnesnych ludi (aj chalani aj baby) su nejaki divni; je teraz proste taka (podla mna blba) doba. To vsak neznamena, ze blbi su vsetci. Drzim vam palce, aby ste nasli svoje stastie v zivote.

natusa42

cakajuca ja tiez si hladam chlapca 3 mesiace ...dlho ...ale nemozem nikoho najst,som uz z toho zufala,lebo ja potrebujem mat pri sebe niekoho ,nutne potrebujem ...nedokazem byt sama..znasat tento svinsky zivot sama..potrebujem s niekym kracat ..ale zase na druhej strane si uvedmuje,,ze chlap ti len znici nervy a zivot ...aspon mne sa to tak stalo ...stalo sa zo mna to ,co je teraz ...nehladaj,vyser sa na to ..nestoji ziadny za to

lola25

Ja mam teraz priatela a nie som stastna :( neviem co sa so mnou deje, al zacinam mat pocit ze za tym jeho milujem ta stoji tiez iba jedna vec..ide mu len o to aby ma dostal :(

čakajúca

ach jaj máte pravdu baby...teraz som mu len napísala ne nete ahoj...a už sa ani neozval...ja som si iba nahovárala že ten večer možno niečo v nom prebudil...také sme my ženy hlúpe že...ja už fakt neviem čo si mám o tých chlapoch myslieť...naozaj chcu len to jedno?! to už nikto nemá záujem o normálny vzťah? alebo mám nejakú chybu? nemám ten pocit ale vôbec sa mi nedarí si niekoho nájsť ...už je to 3 rok čo som sama...mala som teraz v lete taký krátky vzťah 3 mesiace ale to bol taký omyl že až...tak ja neviem ako si už hladať chalan...mám čakať kto za mnou príde? :/

natusa42

ste boli pripití ak dobre chápem ??? ..no to neber vážne potom z jeho strany :D prosím ťa ..ved pripití chaln ti slubi aj helikopteru..nie ze bozky :D a nic sa ho nepytaj,je to zbytocne podla mna,len by si sa zhodila,on to ani neregistruje,ze ste sa bozkavali ,take svine su chlapi

lola25

Niektori chalani su proste taki, ze nevedia povedat nie. Aj men sa to uz stalo, ze sa mi pacil jeden chalan, spolu sme stravili asi dve hodiny v aute :P pusa....a tak dalej...ale nakoneic zo toho nic nebolo, teraz sa iba pozdarvime a to je vsteko. Niektori chalani su proste taki, ze sa nechcu viazat, ze ti po case povedai, vies co je mi s tebou fajn,ale na vztah to nie je. Je mi luto ale myslim si , ze je to pripad aj tvojho chalana. Keby citil nieco viac, urcite by ti to naznacil,alebo by sa snazil to co je medzi vami posunut trochu dalej. Ale ako pises, asi je to na takej urovni, ze si napisme na nete, a tak, vela si od toho neslubuj. Ja na tvojom mieste by som mu napisala narovinu nieco v tom zmysle, ze ti na nom zalezi viac ako na kamaratovi a ze chces vediet ci daco citi k tebe aj on! Takto sa nebudes trapit nad tym, ci chce, nechce, ci z toho daco bude...Drzim palce :)