Nevstupujem do vzťahov.

Príspevok v téme: Nevstupujem do vzťahov.
nezadaná

Neviem,či toto nazvať problémom. V marci som oslávila 20 rokov a mám za sebou len jeden vzťah. Nikdy som nebola ten typ, čo potrebuje niekoho len na jednu noc, dokonca tá "láska" sa skončila tak,že k sexu ani neprišlo. Boli sme spolu zhruba 10 mesiacov. V podstate teraz, s odstupom času to ani neľutujem, aj ked vačšina ludí by si asi klopala na čelo,keby sa dozvedeli že sme fungovali bez sexu. Toto už neriešim,ked to prídee tak to bude a kto s tým má problém,hold, smola. Čo ma skor trápi je to, že veľmi ťažko dokážem nadviazať vzťah . Po tom prvom, nevydarenom som sa akoby obrnila voči tomu. Mám kopec spolužiakov, kamarátov, ktorí su vačšinou zadaní, ale aj slobodní. S niektorými sa viem lepšie porozprávať, ni sú škaredí, no ja ich stále vnímam ako kamošov. Bojím sa, že opať niečo nevyjde, že sa sklamem a tak radšej zostávam v rovine kamaratstva, ako nemať šťastný vzťah. Neviem, či som taká prieberčivá, ľudia hovoria máš čas, neponáhľaj sa... Ale. Čo ak čakám na niečo , čo nikdy ani nemusí prísť ? Jednoducho sa bojím že prepásnem niečo, čo nemám. Nie že by o mna nebol záujem, ale ja v každom vidím kamaráta. A pri tom chcem niečo viac,chcem lásku ! . A nemusí to byť dokonalosť,lebo viem,že tá ani neexistuje....

0vecka

podla mna 20 a prvy vztah za sesbou nieje nic nenormalne si len trosku pozadu... inaq so sexom je to tak ze najprv sa vecsina okuna a po prvom si len povie ze to ma byt ono? a potom to uz ide...

lienka.m

kocky, neblaznite :)... ja mam 26 rokov a zatial som nemala vazny vztah. vsetko to boli len kratkodobe zalezitosti, ktore som ukoncila, pretoze pre mna nemali perspektivu a nic mi nedavali. myslim, ze ked stretneme toho praveho, pri kt. sa nam "opravdicky" rozbuch

xxxxxxxxxxxx

ked pride prava laska tak to poznas nezaoberaj sa takymito myslienkami ze nieco prepasnes, to sa prepast neda...vsetko ma svoj cas. Kazdy vztah vas posunie myslienkovo vpred a zistite tu intenzitu milovania.

ivanečenka

dievčence, ja som toho môjho (dúfam) pravého stretla až v 32ke:)) a nebanujem nič, čo bolo pred tým:) mám školu, vychovala som synovca a teraz si užívam nás:))

lucy151515

ja som na tom podobne ako ninka, tiez mam 18, no ziaden vztah za sebou a myslim,ze pre podobne priciny...Na jednej strane si uvedomujem, ze vsetko ma cas, vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, ale v konecnom dosledku slova ako "uzivajte si slobodu" nam asi vela nepovedia, kedze to je normalne ze v tomto veku vacsina dievcat si hlada parik....najma take co ho este nemali...kazdopadne, mat v 20 rokov na ten vek pomerne dlhy vztah nie je az take hrozne...pisali tu aj starsi a taki, ze nikoho nemali...tak si vravim, ze az take hrozne to so mnou snad nebude :) :) :)

Milky

Co vlastne chcete?
Ak sex bez lasky, v dnesnom case iba lusknete a mate to.
Ak hladate plny vztah, tak ten pride. Urcite.
Zatial si uzivajte plneho a slobodneho zivota.

elizabeth11

no,ja mam 17 a pol ..a vztah som nemala,boli prilezitosti-ale nechcela som,vzdy som bola ja ta ,ktora cukla ..a teraz to lutujem :( velmi

Anaya

Moje zlaté dievčatá :-) - čo je to 18,5 a 20 rokov? Veď to len začiatok! :-) Prečo sa do niečoho hnať nasilu? Nechajte tomu voľný priebeh. Buďte sami sebou, pohybujte sa v spoločnosti, hľadajte si kamarátov a z jedného takého kamaráta sa stane možno aj niečo viac ako kamarát ;-). Nič ste ešte nezmeškali.

lulu22

baby, čo má prísť, príde :) nič nesilte a ono si Vás to nájde. Ste mladé, neviažte sa zbytočne skoro a užívajte si slobodu :)