Genitalne bradavice

Príspevok v téme: Genitalne bradavice
NESTASTNA123

Zdravim vas.... kto ma skusenosti s genitalnymi bradavicami? dnes som bola u lekara a mam ich tiez...co sa mi ale nezda, doktor ma odbil tym, ze mi nepredpise nijaky krem lebo sa to neoplati a nepomoze mi to, lebo su uz prilis velke takze jedine co mi pomoze je operacia...stalo sa aj vam nieco take? alebo vam pomohol aj krem, aj ked tie bradavice uz boli o cosi vacsie? dakujem za kazdy prispevok

RNG

Genesis, telo vie niekedy aj samo znicit mnohe virusy, dokonca aj rozne hpv.
Doplnky mu v tom pomozu posilnenim imunity, a niektore dokonca priamo potlacenim virusov, aj ked to oficialne FDA zakazalo tvrdit o doplnkoch potravin, dovoluje to len na schvalene lieky.
Dobry priklad na to je chaparal,ktory na cas dokonca potlacili, chaga, a dodnes potlacany betulin, tj pouzivany s uspechom len v Rusku, inde sa im podarilo ho nejak potlacit(vyse 15 patentov na vytazovanie a pouzivanie je v rukach farmacie, ktora takto zamedzi, aby ho niekto mohol vyrabat cez mozne sudy za "porusenie patentovych ochran"

Nielenze tie prostriedky radia rozni lekari, odkial som to dostal aj ja, ale to mam aj osobne preskusane s mnohymi, preto som v strede roznych viralnych infekcii okolo mna tentokrat nedostal virusovu nakazu alebo ked , tak priebeh bol 1-3 denny, miesto tyzdna a viac.

Takze sa nejedna o verenie, ci neverenie, ale dokazane fakty.

NESTASTNA123

Genesis, srandovne povedane....aj som popri tom zabudla na strach a zasmiala sa na tom... ze platim za kazdu bradavicu zvlast :)
hmm...je divne, ze kazdy odporuca wartec.... citala som viac clankov a kazdy iba wartec wartec, tak hadam ho skusim aj ja.... len neviem ci je na predpis....ale asi ano co????? sice som si nechcela sama naordinovat nejake kremy, ale budem musiet, nemam co stratit iba ziskat kedze sa chcem vyhnut operacii.... :( dakujem ti za radu....
KATIKAA tebe tiez :)

KATIKAA

Ja som mala tiez asi take ako ty, boli to riadne hrboly. haha. Aj ja ti radim zozen si wartek. Ja som to tiez natrela aj mimo bradavic. Je to na takom mieste, kde tomu nezabranis. A nic sa nezapalilo. Ale maj trpezlivost, nerataj, ze na druhy den ich nebudes mat. Nepamatam si kolko dni sa to ma natierat, ale viem, ze zmizli az po 1-2tyzdnoch po kremovani.

Genesis

tak mozno tvoj doktor chce na tebe zarobit :) ono totiz platis mu za kazdu bradavicu zvlast :) a je jedno ci ti ju operuje alebo zmrazuje :) cim ich mas viac tym viac mu ide do vacku :)

na tvojom mieste najprv skusim wartec a ked nezaberie tak vyoperovat.

ono funguje na to aj obyc ocot :) ale problem je ze sa blbo aplikuje pretoze povacsien ho ludia aplikuju aj na kozu okolo a to nie je dobre pretoze sa to potom zapaluje.

taktiez sa da pouzit duofilm. Jednoducho je to ina forma vypalenia lepsie povedane vyleptania bradavice ... rozhodne to ale trva dlhsie ako jej vymrazenie alebo vyoperovanie.

Genesis

RNG

ty to pises ako keby to bola hracka zvysit imunitu :) ... to ze niekto bude do seba hadzat blbe suplementy neznamena ze dosiahne vysiu imunitu ani to neznamena ze mu zmiznu virusovo sposobene bradavice :)

ludske telo keby chcelo dokaze vyliecit vsetko aj bradavice aj AIDS aj rakovinu ... problem ale je ze imunitny system je dany geneticky tak ako cely clovek ... pokial v programe nemas spravny antivirusovy alebo protirakovinovy program jednoducho mozes mat akokolvek silny imunitak jednoducho tvoj imunitny system nebude virus bakteriu alebo karcinogennu bunku napadat a je jedno ake suplementy do seba budes hadzat pretoze pokial nespravis zmenu v programe co bohuzial nik nedokaze tak s tym nic nespravis.

NESTASTNA123

KATIKAA, no ako ti to mam opisat.... ked sa objavili, boli male asi ako spendlikova hlavicka.... teraz ked su vacsie, povedala by som ze maju priemer asi 3-4 mm.... preto vraj ziaden krem nepomoze..problem je aj ten ze som mimo slovenska a mne by ich nezmrazovali ale vyoperovali by ich laserom.... po operacii je to vraj velmi bolestive tak sa moc bojim a preto by som chcela skusit najprv krem, ale doktor ma stale odhovaral ze vraj mi to aj tak nepomoze...tak neviem... mozno blba otazke, ale ako velke priblizne boli tie tvoje? dakujem za odpoved

RNG

Virusy su v celom tele, nielen v tych bradaviciach, a tak ich treba adresovat zvysenim viralnej imunity, co radim a pisem kazdemu znova a znova. Mozete si to vyguglit pod hpv, herpes, a podobne

KATIKAA

Ja som ich tiez mala, neviem co je sice vacsie, ale mne ich gynekologicka zmrazila dusikom. Problem bol, ze narastli zas. Su totiz sposobene HPV virusom, ktoreho sa tazko zbavit. Potom som si zohnala Wartec. a ked sa objavili natrela som ich a zmizli. No a zopakovala som to vzdy ked sa objavili (asi 3x). Uz ich nemam, neviem kam zmizli.Haha.Wartec som si pre istotu nechala.