Uz nie som pritazliva?

Príspevok v téme: Uz nie som pritazliva?
zuzula37

Mam 37 rokov a som doma na materskej so svojim tretim dietatom. S manzelom sa pozname od vecnosti, sme spolu 17 rokov. Milovanie bolo vzdy nieco carovne, ale posledne dva roky je to strasne - dvojminutova slava raz za mesiac. Staram sa o seba, cvicim, ludia mi hadaju o 10 rokov menej, ale manzel sa po mne ani neobzrie. Je mily, objime ma, pobozka, ale tam to stale konci. A ja uz takto nevladzem, orgazmus (s nim) si uz ani nepamatam ... vzdy sa na tom pochytime ... Nechcem byt neverna, no ponuky sa sypu a ja mam obavy, ze jedneho dna sa necham zlomit. Co by som dala za jednu vasnivu noc ... Poradte, ako opat prebudit vasen? Dakujem ...

quak

no v prvom rade si ale musis uvedomit, ze mas 3 deti, a ak by sa Ti ta potencionalna nevera prevalila, tak si mozes uplne znicit manzelstvo.
Niektori chapi sa jednoducho sexu uz nasytili, ano samozrejme, ze ich pritahuju ine (mozno mladsie), ale to je len pud, ze clovek a hlavne muz, chce vzdy mat nieco, co este nema..
sice som neporadil k veci, ale toto je moj ciastocny pohlad na mozne dosledky..

lentilkaaa

no s tymi cislami od casniciek to ma fakt zaraza...A NACO BY SI ICH BRAL KEBY NA NE NECHCEL ZAVOLAT??? ALEBO ZE BY SI S NIMI CHCEL LEN POKECAT???

lentilkaaa

no s tymi cislami od casniciek to ma fakt zaraza...A NACO BY SI ICH BRAL KEBY NA NE NECHCEL ZAVOLAT??? ALEBO ZE BY SI S NIMI CHCEL LEN POKECAT???

lentilkaaa

no s tymi cislami od casniciek to ma fakt zaraza...A NACO BY SI ICH BRAL KEBY NA NE NECHCEL ZAVOLAT??? ALEBO ZE BY SI S NIMI CHCEL LEN POKECAT???