hnačka HAK

jankaaaaaaaaa

ja mam tiez este jednu otazku
myslis si, ze na nejaku staru vykopavkovu hak hnacka ne/posobi uplne inac ako novodobe? :DD

maruska123

ktore sa nedostribuju na slovensko, resp ktore nemaju uz platnu registraciu, su na internete a ktore sa prestanu-pochybujem

adcc.sk

mačiatko5

je to stará hak
inac maruska123 ak môžem ešte otazku...nieje nejaka stranka so zoznam liekov, ktoré sa prestali/prestanú vyrábať? dakujem

jankaaaaaaaaa

neznama hak na sr.. :DDDDD
no odpadnem :DD co si myslis ze letaky na net prepisuju len tak ludia, ktorym sa to chce a davaju tam len letakych znamych liekov? :DDD

mačiatko5

maruska123 ok dik.. už to viem. ale už to tu nechcem rozoberať, lebo bude mať jankaa zase dovod otravovať ...asi sa nudi

maruska123

maciatko na internete je kompletny zoznam registrovanych liekov na slovensku aj s pribalovymi letakmi a so vsetkymi info, nezalezi na tom, ci ej liek znamy alebo nie

mačiatko5

jankaa ja ťa asi prekvapim, ale predstav si, že nie ku každému lieku je letáčik. Keďže mi dali jeden blister z 3blistrového balenia,letáčik už nemali.
ok mohla somm si to pozrieť na nete, ale vôbec ma to nenapadlo kedže užívam dosť neznámu HAK na SR.
a myslím, že maš dosť prehnané nároky na tých žiakov ZŠ :dDD

jankaaaaaaaaa

letacik je prilozeny ku kazdemu jednemu lieku! a ked si ho vyhodila, mohla si si najst letak najst na nete. to je jedna vec
a druha vec je, ze toto je len FORUM a keby ti tu niekto napisal ze mas si dat 10tabletiek, lebo si vcera mala hnacku. tak mu uveris lebo ti to napisal niekto na fore????
ked beries nieco take ako je hak mas byt o tom informovana z doveryhodnych a odbornych zdrojov a nie hladat info na fore kde ti moze odpovedat hocikto
a navyse tato tvoja otazka bola maximalne primitivna. neviem co ma hnacka o den nato ako si si dala tabletku s tou tabletkou vlastne spolocne. toto vedia uz deti v 7. rocniku po par hodinach biologie. treba trosku pouzivat rozum nabuduce