Hladam kamošku

Príspevok v téme: Hladam kamošku
sama:(

viem ze sa tato temu tu nehodi ale uz som zufala....hladam kamaratku,naozajstnu s ktorou by som mohla stale niekde chodit, do mesta, na nakupy, kavicky, zabavit sa atd..uz ma nebavi sa stale len nudit doma ked mam volno..mam vela znamych ,,kamaratov,, len kazdy ma uz dalsich svojich, partnerov, roztruseni po skolach, v zahranici...a citim sa strasne sama...ak ma nejaka zaujem sa spoznat tak sa ozvi...len Trencin a blizke okolie,mam 21 r.....dik:)

som_alone

Ahojte, aj ja si hladám kamošku, som z Ba a mám 16 rokov. Tak budem rada ak sa niekto ozvete :) Mail: x_lentilka_x1@azet.sk

ivisss

Ahojte, aj ja by som sa rada zoznámila, našla kamošku na pokec, nákupy, šport, diskotéky, kávičky... hocičo. Mám 21 a študujem v Ba, moc ľudí tu nepoznám, takže sa tu nudím. Budem moc rada :)

IviZA

Ahojte :) ja by som si tiež rada našla dobrú kamarátku. Som zo Žiliny, mám 24r a študujem v BB. Všetky kamarátky sa mi rozutekali, povydávali, majú deti a málo času. Tiež by som rada hocikedy niekam vybehla, porozprávala sa, zabavila :)mám rada hocijaké aktivity, hlavne v prírode :)

almička

ahojte hladam kamosku citim sa strasne sama :( na pokec, vylety, diskoteky, hocico, ak mas zaujem ozvi sa, mam 24 som z PP