OHOLENIE

Anita S

Krok cislo1: kupis dlhsiu parochnu
Krok cislo2: urobis do nej dieru
Krok cislo3: navlecies to a uistis sa ze diera je vyhovujuca, bezpecna a komfortna
Krok cislo4: rozbalis to na nu
Krok cislo5: funguje to, zaplo jej, koniec
Krok cislo5: nefunguje to, je natvrdla, pokracuj
Krok cislo6: urobte si video a postnite to na facebuku
Krok cislo7: vysvetli jej komentare, pouzi white board a vysvetlenie podpor grafickymi kresbami, pripadne grafom a anketou medzi rodinou a priatelmi

emma

Prosim vas, neviete niekto nieco o laserovej depilacii? Nemate s tym niektora skusennosti, alebo nepoznate stranky, kde sa dozviem viac? Dakujem

:)

dakujem, za vsetky spravy, nejako sa uz odhodlam, alebo to pouzijem ako predohru :) diky moc, sice ste mi nepomohli, ale ste zlati...:)

juli

no, hm.. ak sa len troska netrafis do tonu a sposobu, mas problem, lebo bud sa nastve, alebo sa bude hanbit...ze ti to vadilo cely cas a tak..a to je znacne komplikovane ju potom presvedcit o opaku alebotak..
naj je napr povedat, ze si cital nejaky casopis a tam bolo, ze ked xete skusit daco nove blabla.. a ze tam bolo, ze aj toto je cosi nove...
ze vyskusate...snad uz vies ako na nu..
vela staaastia..:))

redka

he he he mne to povedali na rovinu, ze chcu tam baculku :D branila som sa do svojich 23,75 roka a potom som sa odhodlala a skusila a teraz si to bez oholenia neviem predstavit :)