Hruza

Príspevok v téme: Hruza
lucka

Ahojte ja mam dost vazny problem...s mojou byvalou "kamaratkou"
ona je chora..myslim to fakt vazne...
Mam taky pocit,ze chce byt zakazdym stredobodom pozornosti,priserne si vymysla, klame...ublizuje kazdemu.
To,ze vypalila na mojho byvaleho priatela,je uz mimo temy.
Mozno si myslite,ze pisem zo zlosti,ale nieje to tak.Problemy, nazory inych berie na seba, chce tym uputat.
Je ostrihana uplne na kratko,ked na nu pozriete,uz ide z nej strach, neviete co od nej ocakavat,preto jej ani nepoviem svoje,lebo mam strach ze si nieco spravy...ale neznesiem ju,najradsej by som ju prefackala,ale nejde to..vymysla si len aby ona bola lietadlo,ze ona trpi...bola zneuzivana, ale to nieje pravda!!!!viem na milion percent!!!
Som uz zufala...

alternativa

Lucka, tento problem mas vo fore 2x. Aj tu doplnim: precoze by ta spinila a ohovarala? A ak ano, ty to pusti jednym uchom dnu a druhym von, nepocuvaj tie reci. Zakladom je, aby si ty o nej s nikym nerozpravala. Ak nejaka kamoska zacne nieco o nej, slusne jej povedz, ze do tychto problemov "nevidis", nevies, kde je pravda, atd. a zmen temu rozhovoru. Urcite to postupne na tvoje okolie zaberie a budu to u teba respektovat.

lucka

Ja viem, v blizkej dobe chcem snou prerusit vsetky kontakty,ale viem ze ona ma nenecha na pokoji.Poznam ju...ale ako sa mam branit voci takej ako je ona?
Bude ma spinit a ohovarat kade-tade.

majestic

pred par rokmi som mala podobnu kamaratku, takztiez si vsetko vymyslala len aby bola stredobodom pozornosti. Je to tym, ze tvoja kamaratka ma velmi male sebavedomie a ma zrejme pocit, ze ak nie je vynimocna nikto sa s nou nebude bavit a pritom si neuvedomuje, ze to je prave naopak. Jedine co mozes robit je ignorovat ju a najst si inych znamich.