ONA JE CHORA..

Príspevok v téme: ONA JE CHORA..
lucka

Ahojte ja mam dost vazny problem...s mojou byvalou "kamaratkou"
ona je chora..myslim to fakt vazne...
Mam taky pocit,ze chce byt zakazdym stredobodom pozornosti,priserne si vymysla, klame...ublizuje kazdemu.
To,ze vypalila na mojho byvaleho priatela,je uz mimo temy.
Mozno si myslite,ze pisem zo zlosti,ale nieje to tak.Problemy, nazory inych berie na seba, chce tym uputat.
Je ostrihana uplne na kratko,ked na nu pozriete,uz ide z nej strach, neviete co od nej ocakavat,preto jej ani nepoviem svoje,lebo mam strach ze si nieco spravy...ale neznesiem ju,najradsej by som ju prefackala,ale nejde to..vymysla si len aby ona bola lietadlo,ze ona trpi...bola zneuzivana, ale to nieje pravda!!!!viem na milion percent!!!
Som uz zufala...

Andrej

Alternativa,
nechces sa registrovat? Rad ta oznacim "zltou" ako hodnotneho prispievatela. :) Ak je problem s registraciou napis cez Kontakt www.zdravie.sk

alternativa

Za tou 19-tkou by som dala smajlika, je to super vek. Aj na zvladnutie tazkosti ako je kamaratstvo. Nic ine ti nenapisem, ako som uz napisala: NEKOMUNIKUJ S NIKYM o nej, ani s nou samou, pri plnej slusnosti, da sa to. A oslobod sa od myslienok na nu - to je jediny sposob.

alternativa

Lucka, mozes napisat, kolko mate obe rokov? Asi ste este studentky, ked pise ucitelke...Zalezi, aku poziciu a ulohu v tomto vztahu chces mat Ty. Pises o "byvalej" kamaratke. Ak je to tak, tak sa snaz byt dost daleko od nej - fyzicky i mentalne. Nechod do partie, kde je ona, nerozmyslaj o jej bludoch, nesleduj, kto jej "naletel", NEROZPRAVAJ sa s inymi o jej reakciach, sposoboch. Venuj sa svojim zalubam, priatelstvam - ale bez nej. Ak sa nahodou niekde stretnete, bud normalne privetiva, nezachadzaj do intimnych rozhovorov s nou, bud k nej slusna - nic viac. Nedovol, aby ta zatiahla do svojich problemov, aby ta jej problemy v plnej miere zamestnavali. Podla tvojho textu sa mi zda, ze tento postoj k nej zvladnes a ani ju nijako "nepodrazis", kedze uz nie je medzi vami kamaratstvo.
Je tu este moznost, ze jej chces ako kamaratka pomoct. To bude narocne a hlavne ona by musela mat o tvoju pomocnu ruku zaujem. Z mojho pohladu je pri takejto pomoci dolezity aj vas vek, vasa skusenost riesit urcite situacie.

lucka

No ona to tvrdi...pise ucitelke maily..take hluposti,ze ju nik nema rad a nikdy nepocitovala lasku..
ale to je choroba a nie pravda...ze trpela..cisty blud...

:)

a nemala v detstve problemy, najlepsie na to je sa poriadne vyrozpravat, to pomaha, asi to bude tym, ze v detstve sa jej nik nevenoval