Zlomený členok

Príspevok v téme: Zlomený členok
kiara87

Niekedy stačí jeden \"krok\" a ste v tom, nie nie nebojte sa pre tých čo už zmýšlajú nad bohovie akými výmyslami, tak nie nie som \"v tom\", bohužiaľ sa mi stal taký menší úraz. zlomený pravý členok, pár dni som bola s toho trošku mimo, pretože od malička nenávidím nemocnice, a vždy som im chodila bokom. Nikdy som si asi nevážila také maličkosti, ako obliecť sa sám, isť si po vodu , alebo sám sa okúpať... no dnes to tak nie je...diagnoza 2 mesiace doma noha v sádre a hnusne barle, kedže prenášam všetku váhu na druhú nohu, samozrejme že aj tá mi opuchla, v noci neskutočné krče, pre mna asi najhorsie pichat si injekcie do brucha proti embolii, v utorok idem na kontrolu tak sa aj trosku tesim, ze ci sa mi to zrasta dobre , a vymenia mi dlahu za sadru, viem, ze pre vela ludi to co tu pisem je skor nic, ako nieco vazne, ale poviem vam, ze ja som to rozdychavala dlho, hlavne ked som sa dnes prvy krat konecne vyspala aspon na 5hodin, aj ked stale som hore uz od 6-7rana, a nemozem si najst polohu, lebo kazdy pohyb ma boli a musim spat na chrbte.. a pre mna asi najhorsie byt doma, len lezat, kukat do blba, lustit krizovky, citat si a stale dookola, uz som si aj nasla kamosa na skype, ale nebavi ma to, umyvanie je pre mna horor, a ked nemam sil tak neprejdem ani na wc, a oco ma kolkokrat musi prenasat, ale teraz ked chodi do prace musim si pomoct sama, clovek si az vtedy uvedomi co to obnasa, ked naozaj sa mu nieco prihodi... hrozny pocit, je sediet na voziku v nemocnici alebo doma na gauci, a stale si pytat od niekoho nieco... najviac ma mrzi to, ze ked bude padat sneh asi sa von nedostanem a cele Vianoce a sSilvester s partiou bude asi na nic :-(...

Zanna A

och ja som zazila tiez hrozne chvile so zlomenym clenkom. Smykla som sa minuly rok na lade a tak zle spadla, ze hroza,Mala som aj skrutky, bolelo to hrozne, ale prezila som. Uzivala som wobenzym, co mi odporucil doktor, aby som sa rychlejsie udravila a rany sa mi nezapalili, Enzymy pomohli.

Kuboslisko

Ahojte ja som si ties zlomil clenok aj potrhal vezi den pret silvestrom no mal som aj operaciu dali mi tam vraj skrutki no neviem ze co ma este caka ci tie skrutki pojdu prec ci mi to tam ostane potrebujem poradit us som stoho jelen dakujem za pochopenie

iwi

Ahoj viem o čom hovoríš včera som si tiež zlomila pravy členok nehorazne to boli ja mam 14 čize chvalabohu tie enekcie ma obišli ale piatok idem na kontrolu a daju sadru... nádherne vianoce noo :/

3nttt

ahoj!ja som si dolamala nozku vo februari. mala som sadru vyse dvoch mesiacov. neboj :) ono sa zabehnes a bude lepsie.hlavne ked ti daju sadru tak uz nebudes musiet byt taka opatrna :) aj ked to bude vacsia vaha ale dostanes sa do toho :) ja som po mesiaci mohla ist aj na preteky :D no dobre tak to az ne ale bolo to o dost lepsie. a mozno aj na silevstra budes moct ist. opit sa by som ti sice moc neradila ale uz ta noha nebude boliet takze to bude o niecom inom. drzim palce k skoremu zrasteniu :)

Najčítanejšie články