ako sa zacat spravne stravovat?

Príspevok v téme: ako sa zacat spravne stravovat?
beginner-ka:

Dobry vecer,

Chcela by som sa s Vami poradit, ako sa zacat spravne stravovat....viem take tie klasicke veci, ze zelenina a ovocie su zdrave nejest na vecer... atd:D ale proste zijem na intraku...chodim aj do prace obcas som cely den bez teplej stravy, a tak nemam moc casu rozmyslat den do predo nad jedlom, chcela by som dake tipy ako to zlepsit, co jest namiesto sladkosti, lebo uz mi z nich zacina byt fakt zle:( a pecivo do seba stale nedlavit...nieco zdrave a chutne:D nemam problem zo zeleninou.....chutii mi v podstate kazda bez vyhrady, no mozno s kapustou je to trochu horsie:) ale i tak.....nawyse mam nedostatok zeleza, a to je chyba aj tej mojej stravy:(...viem, a citim sa casto unavene....nie som zas tucna, len obcas mam pocit, ze by som sa chcela trosku odlahcit....2- 4 kila......rada som chodievala vecer cvicit, potom som do seba ani tak nedlavila.....:D ale som naozaj rozhodnuta to zmenit moje stravovanie:), viem , ze teraz sa nestane zo mna zaryty odporca vsetkych tych nezdravych dobrot....mozno casom...:) aspon po troske to pomaly vylepsovat.....
DAKUJEM Vam za vsetky rady...