sms

blondula

ano stalo,ale nie mne :D moj kamarat je znamy tym,ze ma milenky kade-tade a dokonca aj take,co by mu pomaly aj dcerami byt mohli ! ale to je jeho vec... raz trosku pripity sa chcel s jednou stretnut a napisal "steklivu" smsku,kde a kedy sa stretnu.isiel na dohodnute miesto a tam bola jeho zena :DDDD ... somar,omylom poslal smsku namiesto frajerky svojej zene :DDDD podla vyrazu tvare na druhy den to az tak dobre nedopadlo :DDD

system

ja som raz mal odoslat moje osobne udaje, meno a cislo obcianskeho jednej znamej (na vypisanie nejakych papierov ohladom poistky) a zmyslil som si cislo poslal som to inde a prisla mi odpoved ze : " hmm ? " tak som sa rozculoval ze ja jej poslem co chce a ona mi odpise hmm ? a o tyzden mi ta znama hovori ze este som jej neposlal tie udaje ze som asi zabudol a az vtedy mi to tuklo :DDD ze som si zmylil cislo :DDD

jajka001_

zalezi co si poslal/a :) bud normalne ze to bol omyl a ak tam bolo nieco haklive tak hm...:) mozes sa tvarit ze nic :)

lulu22

určite sa mi to stalo, ale už neviem konkrétny príklad.. mne sa stalo ale už aj to, že som išla volať sestre, omyslom som vytočila frajera :D a začala som "jej"niečo rýchlo hovoriť, našťastie nič o ňom :D

bubak258

mne sa to stalo este v puberte. som pisala kamoske ci pojdeme do kina a omylom som to poslala kamosovi do ktoreho som bola buchnuta :D som myslela ze sa svet zruti :D hehehe ake usmevne teraz ked si spomeniem tu paniku ako som rychlo tukala vysvetlujucu sms, cela som sa cervenala pri tom :D

User_37597

ale jasne..no nastastie sa mi nestalo nic take ako to byva v tych nepodarenych vztahoch ze on pise milenke a posle to frajerke :D
nic take teda riesit nemusim..

btw: takze uz aj chlapi beru HAK? :D

******

Veruže,stalo.Písala som sms dcére,že čo robíš chrobáčik?Pomýlila som si jedno číslo a dostal to nejaký pán z Košíc.AJ mi hned volal, tak som sa ospravedlnila, ale sme sa aj dobre zasmiali.Ešte povedal, že dobre že to nevidela jeho manželka.