antikoncepcia a senovka grecka

Príspevok v téme: antikoncepcia a senovka grecka
alenka_maxova

Dobry den. Chcela by som vyskusat prirodne preparaty na podporu mlieka, ako su senovka grecka a benedikt lekarsky. Zaroven vsak uzivam antikoncepciu Chloe a neviem celkom, ci sa tieto bylinne tablety nebudu s antikou ovplyvnovat. Za gyndou idem az buduci tyzden, chcela som vediet najprv nazory ludi, ktori teoreticky mozu mat s tymto skusenosti. dakujem :)

dedy

podľa mňa ak by sa ti aj naliali prsia, tak to bude len dočasné a akonáhle to prestaneš užívať tak sa opäť vrátia do pôvodnej veľkosti
to je ako s hak, niektorým ženám sa prsia zväčšia no je to len dočasné, a po čase alebo po vysadení sa opäť zmenšia do pôvodnej veľkosti

jankaaaaaaaa

inac chloe by sa nemala uzivat dlhodobo, prave kvoli vysokemu obsahu hormonov a velkej zatazi na organizmus. ale je mozne, ze u zien s takou poruchou aku mas, je vynimka..
tak drzim palce aby sa ti to upravilo a aby sa ti aj tie prsia nejako zvacsili :) potom napis skusenosti

alenka_maxova

a hlavne, ak mi tieto tabletky neprispeju k zvacseniu prsneho tkaniva, maju aj dalsie ucinky na cele telo od travenia az po neviem co, takze sa nemam coho bat :D

alenka_maxova

tak ja mam s chloe vyborne skusenosti, co sa tyka uzivania, velmi dobre mi sadla. Ale vsetko vedlajsie, co ma liecit mi nevyliecila a to ju beriem uz dost dlho. Rozhodla som sa spytat na tu senovku grecku preto takto na fore, lebo viem, ze ohlasy zien na tento preparaty su velmi priaznive....chcem to len skusit

jankaaaaaaaa

kazdopadne myslim, ze by sa nemalo nic stat ako to budes uzivat spolu s hak. ale pre istotu sa opytaj lekarky, alebo na nejakej online gynekologickej poradni
mne sa po chloe dost zvacisli prisa, pretoze celkovo vo mne zadrzala vela vody a pribrala som par kil. a na prsiach to bolo vidno. po vysadeni sa to samozrejme vratilo do povodneho stavu

jankaaaaaaaa

take clanky najdes na nete strasne vela, so zarucenymi produktami, ktore naozaj pomahaju.. pritom velkost prs zavisi od genetky a preddispozicii a tieto neovplyvnis ziadnymi bilinkami

alenka_maxova

nemusis sa bat janka, nic som u "tety kamosky" neplatila... :)) Len vies, som uz trosku mimo zo vsetkeho. Neustale vysetrenia, ze co mi vlastne je. A ja predsa viem, ze prsia nerastu len tak lusknutim prsta. Neocakavam ani neviem ake obrovske zvacsenie...no citam o tom dost a viem, ze tieto bylinky podporu prsneho tkaniva naozaj aktivizuju...vacsieprsia.sk

jankaaaaaaaa

no ja o tom dost pochybujem, zeby sa ti prsia zvacsili tamito prirodnymi "liekmi". v tele mozes podporovat mlieko, ale urcite nie ak niesi tehotna. telo vie ze tehotna niesi a mlieko vobec nepotrebujes, tak ho produkovat nebude pod vplyvom nejakych byliniek. a nechcem byt zla, ale tvojej priatelke moze ist viac o zarobok ako o pomoc

alenka_maxova

nie, nekojim samozrejme. Ale trpim nedostatkom zenskych hormonov, preto vlastne beriem chloe, ktora ma tieto hormony podporovat. Zaroven, mam mensie prsia, trpim lahsou formou hirzutizmu. Moja znama je prirodna liecitelka a vraj s hirzutizmom nenarobim vela, ale prsia sa daju vylepsit prirodnymi preparatmi...