Pomoc! :(

Príspevok v téme: Pomoc! :(
pomoc.pomoc

Potrebujem pomoc moj chalan je coraz cudnejsi sice mi dava vsetko co moze chciet zena...len mne nejde oto aby mi kupil cely svet ale ide otu lasku len preto ze ma nervy krici namna potom to lutuje teraz je to tak uz dva tri tyzdne ze sa mu bojim aj povedadt hocico :( mams trach teraz teraz este sa aj ozvala jej nejaka pipka doslova! a on nevie co nanu povedat furt len vymisla mam pocit ze neni mi verny jemi ztoho zle furt placem mozno bezdovodne necitim sa dobre:( nechcem to takto:(dalej:( co mam robit?

vsevedka

ze ti je neverny je dost mozne, z hladiska psychologickeho - casto muzi, ktori su neverni su na svoje oficialne partnerky verbalne agresivni, no obdobie agresivity sa moze striedat s obdobim, kedy su pozorni a mili, kupuju prezenty a pod., su proste manipulatormi vo vztahu

mucha.

teda clovece slovo rozchod poznas? rozmyslaj racionalnie, nie emocionalne a rozid sa s nim, ak sa na to citis pripravena a myslis si ze rozchod s tebou az tak neotrasie. ked sa povie pipka tak mi je na grc

Ali bali

Mne plač veľmi uberá z krásy (opuchnutý nos a oči ) , preto využívam ako obranu hnusný sarkastický humor , často namierený proti sebe samej ...
Skús namiesto plakania túto metodu , možno aj priateľ bude prekvapený ...a už ti nič nekúpi :-)

wreck

ale len pokojne plac ak potrebujes. dostanes zo seba napatie a uzkost. ak by plac nebol na nieco dobry, u dospelej populacie by sa nevyskytoval. ked uz to bude na nevydrzanie, sama zistis ze ti to pomoze upokojit sa.

ja mam za sebou teda ine slane potoky a to uz dieta oficialne nie som mrte rokov.