Bulimia a akne

Príspevok v téme: Bulimia a akne
uznechcem

Nestalo sa aj vam, ze pri bulimii sa vam vyrazne zhorsila plet, ja som so zvracanim zacala tak pred rokom a deviatimi mesiacmi, aj predtym som mala problemy s pletou, ale nic hrozne, no a tak asi po troch mesiacoch pravidelneho zvracania som mala tu najhorsiu formu akne, najhorsie bolo to, ze mi naozaj nic nezaberalo, az roacutan mi zabral po velmi dlhej dobe a prekroceni doporucenej davky, ked uz ani kozna neverila, ze to pomoze, spociatku som si vobec nemyslela, ze zvracanie a akne mozu mat suvis, lebo som zvracala dost casto, mala som obdobia ked aj tri-pat krat za den, no ako som s bulimiou zacala bojovat, zvracanie som minimalizovala tak raz za tyzden dva, az vtedy som si uvedomila, ze vzdy po zvracani sa mi strasne zhorsi plet, normalne na druhy den mam vzdy niekolko velkych zapalenych vyraziek, takze neviem ci naozaj, mi bulimia sposobila akne, ale toto je moja hlavna motivacia s tym prestat uplne a raz a navzdy sa zbavit aj jednej aj druhej pliagy

vnb gdvbgfdi

ahojte mam 14 rokov a nedavno som sa pozerala do zrkadla a zistila som ze som tlsta...strasne mi to vadi zacala som zvracat, mam trochu akne a bojim sa ze sa mi to zasa zhorsi pretoze sa mi dost zlepsilo co mam robit...a ako si mam vyvolat zvracanie?:O dakujem za odpoved

rebekka

bulimia ti postupne, ale aj dost rychlo, znici cele telo.. a bohuzial, niektore sposobene skody- najma na zuboch, su nezvratitelne...
prosim prosim prosim.... kopni tu mrchu raz a navzdy do zadku a bud taka, aka s bulimiou nikdy nemozes byt - zdrava , stastna a slobodna :) drzim ti neskutocne palce :)

maruska123

ved samozrejme, ved rozmyslaj trosku, ked vyvracias stravu, tak tvoje telo asi nema sancu dostavat ziadnu vyzivu, ktoru potrebuje pre zivot?ved preco je asi anorexia a bulimia taka nebezpecna a moze viest aj k smrti? pretoze tvoje telo je tak podvizivene, ze mele z posledneho, to sa odrazi na vela veciach-funkcie organov, padanie vlasov, pokazene zuby, ziadna energia, atd atd, a samozrejme sa to odrazi aj na pleti

bez_S

dosť skoro si si to uvedomila samozrejme , že to spolu súvisí tým , že vraciaš oberáš telo o neskutočné množtvo minerálov , vitamínov atď.
A nechci vedieť ako žaludočné kyseliny ničia zuby , fuj baby ja vás nechápem.