Rozchod a velka bolesť

Príspevok v téme: Rozchod a velka bolesť
Jano20

Začnem asi tak volam sa Jano mam skoro 20, a prežívam neuveritelne trapenie koly laske. S priatelkou som sa zoznamil ked som mal 16 rokov, ona je o rok mladšia. Po par dňoch spoznavania sme sa daly do kopy, do vtedy som vstah nemal a dievčata ma ani moc nezaujmaly... Maly sme krasny vstah kedže nebývame od seba daleko travily sme spolu všetok čas, obaja sme sa vzdaly života predtym priatelou, zabavy a pod. Den čo den sme travily spolu, u nej u mna vonku, na výetoch proste aj ked sme sa len hodiny prechadzaly boly sme štastny. Prvým problemom začala byt moja žiarlivosť. Ktora si priznám je naozaj prehnana. Po roku chodenia prisli aj hadky, a potom asi 3 mesačna pauza.. potom sme sa daly zasa do kopy, a všetko bolo zasa krasne niekolko rokov, až zrazu tento mesiac prišli problemy hadka a rozchod. Hadka vznikla koly uplne hluposti, vlastne nedorozumeniu, nebola to niaka velka hadka par nadavok faciek a to bolo všetko... Priznavam že som to začal ja čiže je to moja vina.. Už 20 dni sme sa nevidely, predvčerom mala oslavu narodenín, po ktorej som sa chcel s nou zasnubit, ale teraz ma nenavidí ona a aj jej rodina takže som na tej oslave ani nebol. A teraz k mojim problemom, psychicky som to nezvladol a som uplne na dne v noci nespavam, nemožem sa na nic sustredit, najprv som sa chcel dako rozptíliť, filmami, hudbou, chodením do mesta a pod. ale nic nepomahalo, až jedneho dna som sa vybral piatok večer von, opil sa skoro to uplneho delíria, ale hned ako som prisiel k zmislom zasa ten pocit prazdnoty ktory je nesnesitelný, Stale na nu myslím každa drobnost všetko mi ju pripomína, milujem ju stale velmi a beznadejne, po čase som prišiel na to že sa mi uplne prestaly pačit ine ženy, stale vidím len ju, aj ked mam naznaky od iných podla známych krajších bab, všetky odmietam proste neviem to popísať ked pred vami stoji fakt krasna baba ktora ma o vas zaujem ale s vami to ani nepohne. Sam viem že potrebujem pomoc navštívil som teda aj psychologa po seri sedeni a rozpravaní som po par dnoch tam kde som bol. Stale sa ju snažim kontaktovat, ma nove čislo takže je to beznadejne. Prechadzam sa sam po meste či ju nahodou nestretnem :( po večeroch sa vozím v aute hore dolu so szlami duchom mimo, a všade ju vidím. Skusil som odísť na par dni do čiech k znamym, ale cely čas som stravil v izbe a myslou pri nej. Strasne ju chcem spať stale myslím na naše plany na to ako sme chcely bývať spolu, a na to že so dna na den sa to skončilo a koly hluposti s mojej strany. V našom vstahu nikdy nebola nevera, alkohol drogy, alebo niečo podobne, 99ˇ% bolo koly hlupostiam. Ja ju strasne milujem najviac na svete, nikdy som nestretol človeka ako je ona. VIem že aj ona mna má rada ale ta zlosť na mna a to že ju všetci odhowaraju je silnejšie... Ja už fakt neviem čo mam robit, rozmíšlam nad odchdom do anglicka, na par rokov. Ustavnu liečbu si dovolit nemožem hlavne koly praci, kežde splacam pôžičky a nechcem patrit niekde k blaznom a vrahom... Preto to skusam takto na forach internete, vela ludi s mojho okolia sa mi snažilo pomocť, ale nedarý sa to... Uplne som stratil chuť normalne žit stale som duchom inde, na spanok a jedno uplne zabudam. ALe teraz mam pred očami len prsten ktory som jej chcel dat a velku prazdnotu, tak mi prosím niekde poradne čo mam robiť. lebo ja to fakt nezvladam a už to dlho nevydržím. A prosím o normalne odpovede, nie typu chod do bordelu, alebo sa ožrať. Dakujem za pomoc :-(

wreck

nebalamut ho tou poslednou vetou, mucha. vsetko to je len naplast na tu prazdnotu, ktora zostane v kazdom, kto uz poznal lasku a prisiel o nu.

nic na svete, okrem lasky, to neprekryje a ziadna z tych akoze slobod nebude mat taky rozmer aky by mat mohla.

mucha.

nepiste tu tolko odmeranych, nelutostnych slov, nehovorim, ze ho lutujem, ale predsa. Viem, ze si spravil dost velku kravinu a teraz to lutujes preto, lebo ju milujes, ale ju tak velmi prekvapilo tych " par faciek ", ze si naozaj povedala staci. To vsak neznamena, ze ju to tiez netrapi a nie je z toho smutna, ved aj ona ta velmi milovala (sudim podla toho, co som si precitala, nakolko si pisal, ze ste boli stastni, az na par hluposti). Podla mna je najvhodnejsie riesenie uvedomit si, co si spravil (ze zeny sa nebiju, ak to bolo az take vazne) a pripadne by som odcestovala do tej Anglii, ved preco sediet doma a smutit z lasky a beznadeje, aspon ti ju nebude nic pripominat. A nemyslim si, ze sa niekedy k sebe vratite, teraz to zoberiem trochu cynicky, ale je to len vztah, ktory ach ano nanestastie trval dlho, ale radost zo samotneho zivot ako takeho, sloboda vlastneho svetonazoru/rozhodnutia a uspech v tom co ta bavi resp.v zamestnani je o mnoho krajsia, ver mi.

Matyo

hmm tak si to zhrňme: ty si chorobne žiarlivý, bezdôvodne si ju vyfackal ako malého fagana a teraz chceš, aby sa vrátila?! na to budeš musieť asi zabudnúť...

3nttt

kedze pises ze normalna hadka a sem tam facan...no neviem. mne (a ako vidim nie len mne) to normalne nepripada. ale ide o to ze tebe ano.takze predpokladam ze takato "normalna" hadka s obcasnym capancom bola asi taka klasika. a kedze pravdepodobne bola (lebo inak by si to nenazval nejakou velkou hadkou) tak sa babe vobec nedivim.skor ma prekvapuje ze to vydrzala 4 roky.
a toho psychologa by si nemal navstevovat preto ze si teraz nestastny ale preto aby spravil nieco s tvojou debilnou ziarlivostou. pretoze predpokladam ze aj tie facky s nou nieco maju. daj tej babe pokoj. prestan byt sebec a dopraj jej nieco lepsie ako to ze ju niekto bude capat.

ta3

ani mne tie facky nesedia, ako tiez aj priserna gramatika, poviem to celkom otvorene, keby ja som mala 19 rokov a moj chlapec by ma udrel, viac by som ho nechcela, predsa je tolko chlapcov, ktori vedia, ze udriet dievca je nieco velmi ubohe, ako mozes tvrdit, ze ju milujes, ked pre hlupost lietali dokonca facky?, takto sa nesprava ten, co ma svoje dievca naozaj rad, to mi tiez nesedi, asi Ti nezostane nic ine iba odist do toho Anglicka a prv nez zacnes novy vztah, zamysli sa nad svojou ziarlivostou a tym, ci este udries zenu

Tessy006

"nebola to niaka velka hadka par nadavok faciek a to bolo všetko"
si normálny? ak toto nebola veľká hádka, tak čo potom? nečudujem sa, že ťa má dosť, žiarliví chlapi sú najhorší, samé upodozrievanie a kontrolovanie

poradím ti, rozptýľ sa tak, že sa doučíš gramatiku