ja a on . asi problem ?

Príspevok v téme: ja a on . asi problem ?
modroočko

mam 19 a on je odomna o 10rokov starsi. sme spolu asi 6mesicacov a pozname sa 8a pol mesiaca. vsetko bolo ok dokial som sa nechala dobijat a ak ma uz dobil akokeby si bol isty mnou. Je v inej praci a nema na mna cas. Dohodneme sa na urcitom case trebars ze mi zavola do 15 a on mi zavola o pol 16 ked ja uz sedim v buse lebo sa mi neozval a tak. V poslednom case su nase stretnutia len o sexe a ak sa mu ponosujem ze uz som tak davno nedostala nejaku peknu smsku a pod. vcera mi povedal ze vraj stale len vycitam . ale ked ja som ten typ ze s nim zaspavam v mysli a rano vstavam a on mysli len na robotu a mna ma asi za nič , placem uz stý mesiac , neviem co mam robit.lubim ho je gentleman , uzasny , vzdelany ,ale...myslim ze ma ma len rad a nelubi ma . vcera sme boli na koncerte a komentuje spevacku ta ma nadherny usmev (a kedy to mne povedal):( vraj ryjchlo striedam temy vraj by bol stastny ak by som 5min. aspon vydrzala pri jednej teme.ale ja mu mam tolko toho co povedat vidime sa asi len 2krat do tyzdna a aj to malo . ano asi som pubertacka strasne naladova ale k mojim naladam ma vyprovokuje ON.
Ak by ma tak nezranoval aj ak ktkym ze som s nim mala prvy sex a aj to bolo cudne atd. mam pri nom ostat alebo odist ?

modroočko

som si toho vedoma aj on ale pre nedostatok casu sa k tomu nemozerme dostat, a auz sme si aj povedali ze nas vztaj je zalozeny v poslednom case len na sexe a (to ma zranuje nenormalne ) a ze by sm emali zacat komunikovat. zial nic take sa nedeje mozno preto tie veycitky z mojej strany k nemu kto, vcera spominal. ale ja uz budem asi teraz mlcat nech hovori on , vraj ho mam viest a usmernovat ho ked robi chybu ale ako to mam ked to vyznie ako vycitka ? a toto neviem ....zrejme malo skusenosti ale snazim sa ....ak by som sa uz nesnahzila tak by to bolo uz o inom

modroočko

nie nie je to moj prvy .len som sa s nim prvy krat vyspala.. a jasne ved vacsinou si smskujeme vecer a tak ...ano viem z emam ubraat a niekedy fakt neviem ako sa mam k nemu spravat ked sa dohodneme na niecom a ani to nesplni . a aj ked nieco slubi ze mi donesie zabudne na to a tak . trebars do skoly ked mi ide pomoct a pod. a potom sa ciitm tak akoby ma mal naozaj len na sex a na nic ine ..malokedy sa rozpravame o nasom vztahu iba ak ho ja zacnem ale on je stale unaveny z prace a aj sam sa mi priznal ze bez ne j uz nedokaze zit. ved ja sa mi neozvem aj den a tak a nieked ymu poslem sms ranu zazelat pekny den aj ked on neodpise .cize nemyslim ze by som ho bombardovala tym ze mu volam a smskujem to nie ... len travime spolu malo casu a mne to akosi chyba,

blondula

problem bude asi aj v tom,ze je to tvoj prvy priatel a hned chces,aby ti stale volal,vsimal si ta,bola si stale na prvom mieste,ale niekedy kvoli praci,unave a kope inych veci to jednoducho nejde ! :D takze trosku ubrat a casom sa uvidi....

blondula

aj mna kedysi vytacalo ked som priatelovi volala,alebo pisala sms a on mi odpovedal par hodin neskor,alebo vobec :D slo ma slak trafit !! kedze uz aj ja som vo veku ako tvoj priatel,mam nejake povinnosti a jednoducho nestiham ani zdvihnut telefon a zvyknem volat az vecer :D nenaliehaj na neho,lebo chlapi nemaju radi zenske,co su im neustale v pätach !! kludne sa mu neozvi aj den-dva,ak ta ma rad,sam si zacne robit starosti a zavola ti,ci sa ti nieco nestalo ! ak nie...tak smola !! ....

modroočko

ved jasne asi ten rozdiel vekovy , ine by to bolo chodenie so seb erovnycm . akceptujem jeho volnost pracu ale chyba mi. co robim zle?

blondula

podla toho co som si precitala sa moze stat,ze sa velmi rychlo rozidete !! niektore zeny fakt chcete,aby vasi priatelia boli ako vasi psy !! :DDD treba si kupit psika,vidno,ze na vztah nie si este zrela !!