Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

kazdomesacny problem !

Príspevok v téme: kazdomesacny problem !
blondula

uz neviem ako je to mozne a hlavne PRECO,ale pravidelne kazdy mesiac par dni pred menstruaciou sa mi urobi malicky svrbivy pupak pri posve !!! neberiem ziadne hak,menzes mavam nepravidelny a vlastne ked sa mi urobi ten pupacik,viem,ze ho za 2-4 dni dostanem ! preco sa mi ten pupak robi ? on dost svrbi a po par dnoch zmizne.ani nehnisa,nic ! nemam ziadne priznaky mykozy ani nicoho podobneho a ani ine svrbenie.len ten "prekliaty" pupacik...

jajka001_

napriklad ten virus hpv, ten tusim ma v tele viacero ludi ale nemusi sa prejavovat len ked mas oslabenejsiu imunitu
alebo herpes

jajka001_

tak to som nechcela :) ale opytaj sa lekarky, ta ti vezme stery ci krv a uvidis. ak sa to pravidelne opakuje tak si myslim ze nieco tam bude co treba preliecit.

blondula

jajka.... ja som bola u lekarky asi pred 3 mesiacmi,nic mi nebolo a sex momentalne 2 mesiace nemam tiez :D vsimla som si to vlastne po porode.predtym som to nemavala a po porode sa to zacalo objavovat vzdy pred prichodom menstruacie...brala som vtedy hak pre dojciace zeny,potom som presla na normalnu,ale po 3 mesiacoch som uplne vysadila kvoli zdravotnym problemom... mozno to predsa bude nieco hormonalne.uvidim v pondelok...

jajka001_

podla mna to moze byt prejav skrytej hoci malej infekcie, urcite sa na to opytaj. pred menzesom sa ti oslabi imunita tak sa ti prejavi, moze to byt nejaka pohlavna bakteria.
ale nepocula som o tom este.

maruska123

neviem , ci to mava niekto iny, ale ked to mavas vzdy pred menzesom, tak je to len vysledok zmeny hormonalnej hladiny a suvisi to s predmenstruacnym syndromom

blondula

maruska...ja chodievam na priehliadku ovela castejsie ako ine zeny,aj 3-4 razy do roka.robievala mi aj vysetrenia ake su potrebne,len okolo menzesu tam nechodievam,takze vzdy som sa zabudla na to spytat... ak ho do pondelka nedostanem,ustavim sa... ale aj tak ma zajima nazor "ludu",ci to ma este aj niekto iny... ja sa nehanbim spytat na hocico :D