dievčatá poradte.... je chyba vo mne?

Príspevok v téme: dievčatá poradte.... je chyba vo mne?
Ellaa

o 9 dni mame s priateľom výročie- prvý rok od toho ako sme začali spolu chodiť.. a ja som na výžkach... vobec neviem či ho ešte ľúbim... či to má ešte zmysel.. už sme sa nevideli týždeň a vobec mi nechýba...niekedy ked sme sa nevideli 3 dni som už nevedela vydržať kym budeme opať spolu... neviem, možno to je len niečo prechodné, možno to prejde.... som na važkach, či ho nemam rada len ako kamarata... je to smutne viem :(.... vobec nemam naladu na to byť s nim... je pravda že niekedy ma veľmi štve, a neklape nam to..ale ždy sa to potom napravi... už som mala take stavy, že mi vobec nechybal a nemala som chuť s nim byť, ale teraz si myslím že je to iné... vtedy mam to držalo možno tak 4 dni.. ale teraz je tomu tyžden a neviem si dať rady... chyba mi zabava, kamošky, klebety s nimi, nakupovanie so sestrami a rodinou.. možno to vyzdnie sebecky, ale oni si je mnou istý do konca života.. ale ja si niesom istá či to je ten právy... môže nim byť, ale nemusí...

Hermmit

Je chyba v tebe :)

Sudim to podla toho ako sa na ten vstah pozeras.
Ci je ten pravy alebo nie.
Urcite je vela chlpcou krajsich, lepsich, aj muderjsich.
Ale pozri sa na to aj z druhej strany.
Nech si akakolvek uzasna, je vela dievcat krajsich, lepsich a milsich ako ty.

Napisala si malo detailou na to aby som mohol posudit ako funguje vas vstah.
Toto je len moj typ.
Mas chlapca ktory ta obletoval a dal ti pocit ze si nieco cenne.
Taky pristup sa pravdaze paci dievcatu takze si bola stastna (zamilovana)
Takto to fungovalo ten rok a teraz mas pocit ze nieco stracas, pripravujes sa o moznost uzit si zivota lebo nemozes blbnut ako nezadane dievcata.

Chyba ti nezistnost.
Lebo ked na niekoho neustale myslis, ako ho spravit stastnym, neprestanes ho lubit aj ked ma k dokonalosti velmi daleko.
Zrejme pozeras len na to chces ty, ked prestanes mysliet zacnes zabudat a casom aj lubit.

Kolko krat si myslis ze budes pre niekoho ty ta prava??

Podla mna mat niekoho blizkeho komu na tebe zalezi je ten najvetsi poklad a tak vypada stastie.

Shelby

skús mu povedať aby ti dal trochu času byť aj s kamoškami a nech robíš aj to čo ti teraz chýba, napríklad aj ten čas strávený s rodinou. Stretávajte sa menej,veď to nie je zdravé aby ste boli spolu každý deň,jeden deň chod von napríklad s kamoškami,potom s rodinou, a další deň s ním a potom podla toho ako ti to bude vyhovovať... Ja mám priatela už rok a pol a s týmto som sa ešte nestretla,možno len u takých kratších známostí...Vtedy som bola týždeň s chalanom a potom sa mi zhnusil a už som ho vobec nemala rada a som rada že som sa s ním aj rozišla... Možno ťa čaká ešte niečo/niekto ovela lepší.. ;)

hyer

a kto to ma vedieť keď nie ty že čo chceš.. neťahaj ho zanos ak ti nechyba ked snim niesi ,tak ho asi velmi nelubis..