dievčatá poradte.... je chyba vo mne?

Príspevok v téme: dievčatá poradte.... je chyba vo mne?
Ellaa

o 9 dni mame s priateľom výročie- prvý rok od toho ako sme začali spolu chodiť.. a ja som na výžkach... vobec neviem či ho ešte ľúbim... či to má ešte zmysel.. už sme sa nevideli týždeň a vobec mi nechýba...niekedy ked sme sa nevideli 3 dni som už nevedela vydržať kym budeme opať spolu... neviem, možno to je len niečo prechodné, možno to prejde.... som na važkach, či ho nemam rada len ako kamarata... je to smutne viem :(.... vobec nemam naladu na to byť s nim... je pravda že niekedy ma veľmi štve, a neklape nam to..ale ždy sa to potom napravi... už som mala take stavy, že mi vobec nechybal a nemala som chuť s nim byť, ale teraz si myslím že je to iné... vtedy mam to držalo možno tak 4 dni.. ale teraz je tomu tyžden a neviem si dať rady... chyba mi zabava, kamošky, klebety s nimi, nakupovanie so sestrami a rodinou.. možno to vyzdnie sebecky, ale oni si je mnou istý do konca života.. ale ja si niesom istá či to je ten právy... môže nim byť, ale nemusí...

lulu22

no poznám aj takých chlapov, čo nemajú chuť "bojovať" o ženu... vyjadrenia typu, že "načo bojovať a prosíkať ju, keď je už rozhodnutá?".. asi tak.. ale šťastie má tá, o ktorú muž prejavuje záujem stále..:)

25

tak vidis.opat som sa nemylil.nuz diagnoza vasho vztahu je takato;on sa momentalne prejedol teba aj tvojej lasky k nemu.musis urobit raznejsi krok.ignoruj ho neaky cas az kym si neuvedomi ze sa nieco deje.ale pozor.moze to zajst tak daleko ze ho uz nebudes chciet vidiet.teda stratis k nemu city.on to spozoruje a vyhlasy poplach.zacne ti volat 3-100x denne ale teba to bude otravovat.zacne ti kupovat kvety ale bude ti blbe odmietnut ich.a tak chlapec bude bojovat o teba az kym ta neziska spat.presne takto to bude.
takze nedvihaj mu mobil,nekecaj snim cez fb a zacni robit to co som ti uz odporucil.utekaj do mesta s babami a uzivaj si zivot.ked ta tvoj mili bude chciet vidiet,povedz mu ze nemas cas a prave sa niekam strasne ponahlas a zloz mobil stym ze mu neskor zavolas ale neurobis to.ok?no a uvidis ako to pojde dalej.drzim ti palce.

Brenda

Ellaa:
presne toto mam aj ja,presne tuto dilemu.sice z pratelom som len vyse pol roka ale po tyzdni nevidenia sa,mi vobec nechyba.tento vykend prisiel ku mne domou ale predtym som to vobec nechcela aby prisiel a ked odchadzal tak mi strasne chybal.mozno je to v tom ze mate nejake problemy ze vam to neklape a z toho si v rozpakoch.my sa tiez obcas pohadame teda v poslednej dobe skoro stale ale on je strasne ziarlivy a to nerobi dobre nikomu.tiez by som chcela travit viac casu z kamoskami alebo tak,preto ta uplne chapem.ja som s nim bola kazdy den a teraz chcem myt aj ine zaujmy.tak si skus dat pre a proti a porozmyslaj ze co ta tak "odradzuje" ze mas take myslienky najdi v tom chybu.mozno je to naozaj tak ako pises ze je to len prechodne alebo ste boli stale spolu a to tiez nerobi dobre vztahu a potom zrazu tyzden bez seba tak zacinas nad tym uvazovat.to sa stava.

Ellaa

po tyždni je situacia je skoro rovnaka, ba možno ešte horšia... včera večer mal zamnou prísť, o 10 mal prísť z Popradu, lebo bol ešte zaviešť svojich kamošov na aute... aj keď bolo neskoro suhlasila som aby prišiel, lebo som sa o tom chcela porozpravať z oči do oči a nie stale cez facebook.. ale čo sa stalo... o pol 11 mi zavola, že pride lebo ide ešte s dalšimi kamaratmi do PP .. asi ich zaviesť.. dobre vedel, že sme mali riešiť važne veci... chcela som na všetko zabudnuť a pokračovať dalej, pretože dnes mame rok ako sme spolu.. ale on sa namna vybabral kvoli nejakym kšeftom.... toto ma dosť zranilo, a pride mi to od neho dosť sebecke :-(( dnes mi par krat volal, ale ja som nemala chuť mu ani zdvihnuť

25

o tom pochybujem ale prajem ti to.teda vam obom.ak sa zmeni tak len na cas ale potom sa to zase vrati.ak ano,to neva.dolezite je ze prejavil zaujem.potom je rad na tebe aby si pre zmenu zahnala stereotyp ty.
myslim kompromis.

25

nuz ked je on nemozny tak ty bud cinna. urob zmenu vo svojom zivote.mozno sa chlapec prebere a prida sa k tebe alebo zacnu hadky.ak sa zacne hadat teda ziarlit tak mu povedz vsetko co si otom myslis a ake mas pocity.ak sa nezmeni tak musis sa rozhodut ci chces takto zit dalej.takze buduci vikend sa dohodni s babami a chod sa vyburit do mesta.nezahadzuj svoju mladost koli niekomu.neskor by si to lutovala urcite.uvidis ako sa zmeni tvoj pohlad.uplne ozijes.drzim ti palce

Ellaa

ano, to je naozaj pravda... je to jeden vešký stereotyp...ked s nim chcem ísť s nim niekde zabaviť.. nechce ísť.. ked ideme niekde von s kamaratmi, nechce sa mu.... nič, len sedieť doma a pozerať filmy a mna to už omrzelo

25

niesom odbornik ale dam ti radu ak ti zalezi na nom a chces si vztah udrzat.ste velmi malo spolu a ak aj ste tak len sedite pri sebe a v podstate sa vo vasom vztahu nedeje ziadna zaujmava zmena.preto nemas pocit ze ti chyba.nema preco.ale keby ste si niekam spolu vyrazili na neaky vylet sami alebo aj s kamaratmi,budete mat spolocne zazitky a zaroven sa viac spoznate aj z tej stranky ktoru este na sebe nepoznate.a dalsia vec,v ziadnom pripade sa nedaj okradat o svoju zabavu s kamaratkami.neklietkuj sa.ked su baby v meste chod aj ty a zabavaj sa snimy.ani nevies na ake myslienky mozes potom prist.moznosti je vela ako zistis ci to ma snim vyznam alebo nie.ale kym tomu nedas este sancu nerob urychleny zaver.o tvojich pocitoch mu nevrav.zatial nie.ked skusis trebars to co ti tu pisem a nebude to fungovat tak potom si si ista ze to nebude fungovat vobec a povedz mu o tom.snad ti moja rada neako pomoze.