milenka

ederka

mam obdobny problem, tiez som sa zamotala s clovekom o ktorom som nevedela, ze ma vztah...manzelku a dieta....trva to kratko a teraz som sa dozvedela co a ako a tiez neviem ako s azachovat, nikdy by som nechcela byt na druhej strane, ale zase velmi sa mi paci, asi tak ako nikdy nikto...a tiez neviem co robit a ako sa spravat...

roxi

aj ja som bola zo zadanym :-( nakoniec opustil priatelku ...a teraz sa ho neviem zbavit :-((( rozisla som sa s nim ale on ma stale prenasleduje ....totalne psycho

slnečnicaa

Ospravedlňujem sa, že som chlapov hodila do jedného vreca, ale prvotne to bolo myslené v situácii zadaný muž-milenka. Že doma full servis a za milenkou ide kvôli sexu-takže rozmýšľa vtákom, pričom ženy sú viac pohánané srdcom a teda ľahšie sa zaľúbia a uveria všetkým kecom

Hermmit

"slnečnicaa" nemusis urazat hned chlapov
o Vas zenach sa tiez da povedat vela nepekneho v tomto smere

"huja" ako chlap ti radim vykasli sa nan

ci uz je to chlap alebo zena, ak niekto sa dokaze vykaslat na niekoho, podvadzat ho a pritom mu do oci tvrdit ze ho miluje

NEMOZES CAKAT ZE TO S TEBOU BUDE INAK!!!

slnečnicaa

Nechala som ho, on si našiel daľšiu, medzitým sa oženil a potom daľšiu a daľšiu:-D Ak chceš byť milenkou, treba mať odstup, čo máloktorá žena dokáže, pretože sa riadi vrchom a nie spodkom ako chlap:-D