zostat vo vztahu, alebo to ukoncit

Príspevok v téme: zostat vo vztahu, alebo to ukoncit
samasebou

Potrebujem poradit, resp. nazor ludi, kt mozno prezili nieco podobne.

Som s priatelom 5 rokov, nas vztah sa ale nikam neposuva, ja by som aj chcela....priatel ako vacsina dnesnych mladych ludi, odklada zasadne zivotne rozhodnutia ako zasnuby a sobas na neskor (mame obidvaja 26 rokov).

Mame za sebou vztah, kt presiel viacerymi skuskami...zazili sme vela dobreho aj vela zleho..obidvaja sme komplikovane povahy.

A zrazu, akoby sa malo vsetko zosypat ako domcek z kariet. Jeho prva laska, na kt mu velmi zalezalo, sa ozvala a zacina nam komplikovat zivot.
Ich spolocny vztah sa skoncil velmi zle, lebo ho nechala kvoli inemu muzovi...velmi ho to zranilo, urazilo....a dlho bol voci nej zatrpknuty, ale pred dvoma rokmi sa nahodne stretli a vsetko si vysvetlili (ona v tej dobe bola vo vztahu s muzom, kvoli kt nechala mojho priatela)..

Teraz sa mu vsak zacala ozyvat, lebo sa po 6 rokoch rozisla s tym svojim.

Najhorsie ale na tom je, ze sa ho pyta, na nas vztah, pyta sa ho na svadbu, nasu spolocnu buducnost....a este ovela horsie je, ze do toho zapojila aj svoje kamaratky a tie ho tiez kontaktuju a pytaju sa ho na nas vztah, ci planuje so mnou buducnost, na nasu svadbu.

Som sklamana....mam pocit, akoby ta jeho "prva" hladala moznosti, ako ho ziskat spat.......preco nam neda pokoj.

Chapem, ze je mozno sklamana zo svojho aktualenho rozchodu a mozno si uvedomuje, ze nemala nechat pred par rokmi mojho priatela....

ale co bolo, bolo....

neviem, co robit.......nechcem sa podielat na intrigach inych ludi....
to budem musiet cely zivot znasat to, ze ak sa ona rozhodne, stat o mojho priatela...tak nam bude nicit vztah

a priatelovi to trosku lichoti...lebo pred par rokmi ho nechala necitlivym sposobom a teraz ho akoby chcela naspat.

prosim o vase rady..dakujem

Violaolla

Ťažko je radiť , lebo rozhodne sa on , čo bude ďalej .
Môžeš to ovplyvniť , no nasilu ho neprinútiš zostať .
Držím palce :-)

ivanečenka

normálne si sadnite a opýtaj sa ho to, či by bol schopný sa k nej vrátiť...a podľa toho konaj, s hrdosťou, držím palce... neviem, čo by malo byť pre Teba ľahšie... ono je blbé, že si niektoré dámy uvedomujú o čo prišli, až keď sa rozídu s tým, kvôli ktorému odišli...

samasebou

mozno ma to dievca pocit, ze teraz pri rozchode kapituluje svoj zivot a mozno jej dochadza, ze ho pred par rokmi nemala nechat...mozno si uvedomuje, ze stratila toho praveho a preto ho chce spat

viem, ze mali velmi dobry vztah, aj si rozumeli, lebo su podobne povahy....my dvaja sem odlisni, casto vznikaju problemy a hadky....nemame jednoduchy vztah

pravdupovediac, napisala som tu, lebo mam tusenie, ze priatelovi bude stale viac lichotit jej zaujem, resp. ak ona uprimne olutuje, ze ho nechala...moj priatel jej da sancu

pre mna bol prvou laskou, ale prenho bola prvou laskou ona...

neviem, ci by nebolo pre mna lepsie oddist s hrdostou

pre mna je velmi dolezity a planovala som s nim buducnost....ale ak mam byt ta druha....radsej pojdem inou cestou

ivanečenka

ahoj, tu ťažko radiť. Odporúčam, aby ste sa spolu porozprávali, povedz mu o svojich obavách s tým, aby sa jasne vyjadril. Ja stále čakám niečo podobné...

ivanečenka

ahoj, tu ťažko radiť. Odporúčam, aby ste sa spolu porozprávali, povedz mu o svojich obavách s tým, aby sa jasne vyjadril. Ja stále čakám niečo podobné...