co mam robiit?

Príspevok v téme: co mam robiit?
deninkaa

S mojim chalanom mame vo vztahu uz 3 pauzu..prve dve inicioval on pretoze si nebol isty ci ma ma rad, lebo vztah nebol podla jeho predstav, malo sexu a tak zacal rozmyslat nad inymi zenami pravdepodobne a potreboval sa odlucit aby zistil ci mu este budem chybat..ja som sa obidva razy snazila aby sme to opat dali dokopy, robila som vsetko preto a vzdy sme sa dali..Chvilu to bolo fajn a teraz sme znova od seba, lenze uz je to aj z mojej strany, s tym ze spolu kvazi nechodime a mozme si robit co chceme a zistit ci chceme byt spolu este alebo nie, ci si budeme chybat alebo nie, lebo sme boli uz len ako kamarati.. no a vzniklo to tak ze, raz mi pohar trpezlivosti pretiekol (vykaslal sa na mna, hadka..atd) a spravila som si svoj program bez neho (inac som sa vacsinou bez neho nepohla) a stretla som starych kamaratov a akosi som zistila ze mi to hrozne chybalo. Zacala som chodit viac von s kamaratmi a znova zistila ake to je po dlhom case ked vas chce chalan zbalit, dake flirty a tak..a dako som zacala rozmyslat nad tym preco sme boli vlastne spolu ked sme mali uplne rozdielne zaujmy, nazory a neklapalo nam to ani v sexe..boli proste chvile ked sme si rozumeli, mali sme sa radi, ale myslim ze to nikdy nebola neaka spalujuca laska, neaka vasen mozno chvilku na zaciatku a potom uz nie a mam dojem ze potom sme boli spolu uz tak navyknuti ze to neslo sa rozist..
A teraz mam taku dilemu co dalej, lebo na jednej akcii som spoznala jedneho chalana, fakt paradneho, vyborne sme si zatancovali, co sa tyka hudby si rozumieme, nazorov, chuti atd.. a zaujal ma dost a hned prostee preskocila iskra..stretli sme sa este raz a bolo super, pokecali sme, rozumeli sme si, citila som sa pri nom tak fajn a uvolnene aa takmer sme sa spolu vyspali, len tak tak som mu odolala lebo som nechcela hned pri druhom stretnuti.. a aj preto ze to nemam uplne doriesene s mojim vlastne momentalne exfrajerom a mala by som to potom asi este horsie...Ale ide o to ze take vzruso som dlho nepocitila a taku chemiu proste sme si sadli, vyzera ze sa mu pacim, paci sa mi ako mi vravi take drobnosti ze sa mu paci moj hlas, alebo take lichotky, ale vraj nikoho na vztah momentalne nechce ..a ved ani ja by som si nevedela predstavit si s nim zacat takto a teraz..Vlastne ja ani neviem co chcem, tento ma neskutocne pritahuje.. a moj exfrajer, citim momentalne k nemu skor kamaratstvo akoby, ale aj tak si to neviem bez neho predstavit ze by som ho uz nemala vidiet alebo ze by mal inu, to sa neda, som nanho navyknuta, dost mi pomohol psychicky atd ked som to potrebovala a mam pocit ze od zaciatku sme mali takyto vztah skorej zalozeny na porozumeni, pomahali sme si ale neaka extremna pritazlivost tam az tak nebola..moznoze to je ta chyba, proste ked tam nieje chemia tak....ja neviem co robit, musela som sa vyspovedat lebo mi praskne hlava z tohoo

deninkaa

dakujem vam za rady..
je to tak ze on si pomerne casto nebol isty tym ci chce somnou vlastne byt a vraj preto ze malo citil ze ho chcem a mozno aj tym to bolo ze tam chybala taka ta iskra medzi nami..lenze ja mam pocit ze to tak bolo takmer od zaciatku, ze my sme sa dali dokopy lebo sme obaja velmi dlho nikoho nemali a celkom nam bolo spolu fajn a neskor uz sme si na seba zvykli ze uz to neslo rozist sa...ale taka ta iskra tam stale nebola, uz od zaciatku sme velmi malo mali sex a mala som pocit ze v tomto smere si nerozumieme a stale mi cosi chybalo, hadali sme sa dost casto, nevedeli sa zhodnut, ale potom sme to vzdy dako poriesili..ale stale som mala taky pocit ze to nieje ono, ze by som si nevedela s nim predstavit zit alebo co a uz som zacinala tusit ze to neni v poriadku celkom, ale nedokazala som to ukoncit..my sme v poslednej dobe boli ozaj uz len ako kamarati a tak sme sa dohodli ze sa nacas rozideme...
a v tom ako blesk z jasneho neba stretnem chalana kde ta chemia funguje a vsetko, ale nic nechce riesit a ved ani ja momentalne, ale mate pravdu, mala by som byt asi egoista a mysliet hlavne na seba a aby mne bolo fajn a uvidim ako sa veci vyvinu..

ajika

daninkaa,v prvom rade,sa roziď s 1.frajerom definitívne,lebo keď už teraz špekuluje,bude stále a viac. a s druhým vzťahom by som sa neponáhľala hneď intímne,aby si netrpela.skus najprv rozhovory,stretávanie medzi priateľmi a keď to pôjde tak ,že sa dobre citiš tak potom.nič netoleruj čo sa prieči tvojej povahe,lebo všetko sa časom zhorší.musíš byt spokojná hlavne ty pred sebou a vracať sa domov so stretnutia s dobrým pocitom až potom je to ok

lisaaaa

deninkaa,

trosku zvaz, ze ci chces prist o ten prvy vztah. kazdy novy chalan a vztah zacne s bum chemiou, preskakovanim iskry a vzdy ten dlhsie trvajuci vztah bude v porovnani s tymto niecim novym vyzerat fadne. lenze aj ten novy potencionalny vztah, ak vydrzi, sa raz dostane do stadia, ked chemia takmer pominie, a uz to bude viac o spoluziti a podobne. chces potom zase hladat nieco nove kvoli tym iskrickam? (verim, ze su aj ludia, ktori takto prechadzaju zivotom a nikdy neskoncia v trvalom vztahu.) neviem, kolko mas vlastne rokov a ani, ci v buducnosti ratas s rodinkou, tak sa tazko radi.
na druhu stranu, ak tvoj takmer ex chce ukoncit vas vztah kazdu chvilu, lebo vlastne nevie, ci ta chce...zvaz veru, ze ci chces s nim ostat.
a este jedna rada....jedno, pre koho sa rozhodnes, snaz sa robit si aj svoj vlastny program a netravit vsetok cas len s priatelom, muzi potrebuju cas aj pre seba a svojich kamaratov, ale najma potrebuju mat prilezitost zistit, ako velmi im my zeny chybame :))
drzim palce, aby si sa spravne rozhodla.

anikam

pred tym tvojim novym objektom ani za svet nepriznaj, ze hladas vazny vztah, to by bola samovrazda, stretavaj sa s nim akoze nezavazne, drzim ti palce, nech ti to vyjde, na exa kasli