Antikoncepcia a strata chuti na sex

Lolo778

Ahojte.. ja pouzivam Yasminelle uz dva roky a som velmi spokojna.. co sa tyka straty chut na sex mozem to potvrdit.. beriem uz 4 roky antikoncepciu ale moj apetit na sex za postupne zacala znizovat a dnes to je uz take ze mi to ani nechyba.. a to som kedysi mala az nadpriemernu chut na sex..ked som ich vysadila znovu to na mna prislo..

RNG

ako som uz parkrat pisal, chemicka alebo lokalna antikoncepcia neovlyvnuje hormony, len je spermicidna, tj spermie v nej uhynu. Nie je to nic novego, uz Kleopatra vb starom Egypte je pouzivala(vyplachy kyslymi vinami).
Dnes su na trhu rozne tabletky-cipky a peny, obsahujuce hlavne nonoxil,miernu organicku kyselinu, co je uspesny spermicid. Pouzivaju sa tesne pred sexom a zdrzia sa v posve len niekolko hodin, takze celkove maju minimalny vplyv na telo
V USA ich pouzivali desatrocia a dosial pouzivaju zeny, co si nechcu pobabrat hormonalne hladiny v celom tele.
Co sa tyka sexualneho apetitu, da sa posilnit mnozstvom doplnkov. Spomeniem len pre kazdeho potrebny zinok a specificky pre zeny adaptogen Dong Quai(angelika cinska=sinensis) a pripadne aj ine, ako black cohosh, damiana(turnera afrodisiaca) atd.

michelle23

vyskusala som yadine, startu chuti na sex som nepocitovala. ale velmi sa mi zhorsila plet,sama vyrazka, presla som na Bellaru,taktiez so sexom som nemala problemy,plet sa upravila do mesiaca ale za mesiac som pribrala 5 kil z nej, presla som teda na Yeanine, vaha a plet ok, ale tu som uz pocitila vyraznu nechut na sex, doslova sa mi zhnusil, tak som prestala brat vsetko a bola som bez anti, xut na sex sa vratila pomalicky,no potom som si dala implantat podkozny, a nechut na sex sa vratila zas. a s tym aj neprestavajuce krvacanie 24 hodin denne. cize nechut na sex, a aj keby osm sa xcela prinutit, nemozem koli krvacaniu. Dokonca taku nechut mam, ze partner ma koli tomu nechal:( uz som zufala nikdy by som si nemyslela ze antikoncepcia mi znici vztah

stratená chuť

ja som užívala hak 7 rokov,a nebola to žiadna sláva.Chuť na sex sa strácala a strácala až úplne vymizla.Niekto tu písal,že tiež to bolo u nej tak,ale keď muž zapracoval,tak to išlo.Aj u mňa to bolo tak,ale manžela to už prestávalo baviť.jednoducho sme sa milovali,len keď chcel on.Tak som si povedala dosť a vysadila som.je tomu 7 mesiacov,a pomaličky sa to dostáva do normálu,ale veľmi pomaly.

kachnicka

Ja som brala Minervu, na zaciatku sa zdalo vsetko ok, ale po dvoch rokoch uzivania mi veru chut na sex skoro uplne presla, k tomu sa pridruzili aj ine problemy v podobe opakovanej mykozy, ku ktorej mi HAK prispela a tak som sa uz definitivne rozhodla ju vysadit. Dufam, ze oboje sa zlepsi.

monica

baby pozor na tie cipky!! je tam doba, ktoru musite pockat kym sa to rozpusti..! moja sestra s nimi otehotnela..:( aj ked pockala dany cas.. Na toto by som sa nespoliehala.. a cosa tyka chuti.. mne nijaka neznizovala chut na sex :)

Sasulik

No ja keď som zacala užívať HAK bola to Chloe a chut na sex ma uple presla a este som z nej aj pribla a vobec som nevedela schudnut, potom mi predpisal gynekolog Novynette ale tiez to nie je lepsie pribrala som chut na sex bol trocha lepsi ale mam neustale bolesti vo vajecnikoch a nakoniec som zmenila lekara a teraz nemozem brat ziadne

norah

Ahojte! Ja som začala užívať Chloe a tiež som postrehla zníženú chuť na sex. Neviem, bývala som i viac vášnivejšia ako som teraz. Nehovoriac o tom, že každý deň sa objavili i kŕče v bruchu.

envy

bohuzial preto, ze ja nemam nikdy dost..a on uz potom, chudacik, nevladze...:)))
ale to bude asi tym, ze ja som este nikdy nedosiahla orgazmus, aj ked uz mam k nemu blizko, ale on stale neprichadza....tak asi nemam byt z coho vyceropana