čo si mám o tom myslieť? chce niečo?

Príspevok v téme: čo si mám o tom myslieť? chce niečo?
naivnááá?

Ahojte chcela by som sa opýtať hlavne mužov čo si o tom myslia lebo naozaj neviem pochopiť jedneho chalana...má 22 rokov ja som o rok staršia od neho...ale sedeli sme s kamoškami v bare a prišiel za mnou síce podgúražaný ale začal sa so mnou baviť a hovoril mi že som zlatá pekná atd koketoval so mnou a dokonca mi natáral také veci že si vie so mnou predstaviť budúcnosť a pýtal sa či niekoho mám ...práve som bola po rozchode on tiež len dlhšie ako ja...nakoniec odo mňa po dvoch drinkoch dostal číslo :) ráno mi samozrjeme prišla krásne sms či si pamätám aká som krásna atd po pár sms mi aj zavolal a chcel sa stretnúť ja som nechcela hned sa stretnúť chcela som to nechať chvilku na neho nech ma dobíja...lenže na další den sa už neozval tak som sa po pár dnoch ozvala ja...písali sme si aj nete a pozvanie už neprišlo ...aj tak si myslím že je ešte pobláznení do svojej bývalej vraj bol rozchod ťažký...ale je celkom fešák aj som rozmýšľala že časom uvidím možno sa niečo vyvinie...lenže on teraz len sem tam napíše na nete ked ma tam vidí ale von už nechce ísť...neviem čo si mám myslieť že či sa skusim opýtať alebo to radšej nechám tak ? čo myslíte mohol by mať záujem alebo to bolo len také že skúsil? chcel iba na jednu noc? fakt neviem...

fixka

Podla mna nie je rozhdonuty sam.Asi to nema uplne doriesene s byvalou. Daj mu cas trosku.Ale zas stretavat sa s nim mozes ked obaja budete chcet ,ale netlac na neho on sam nevie este co chce.

naivnááá?

Ahoj ved práve to neviem čo si mám myslieť pretože ona sa mi ozve ako prvý na nete teda zo začiatku som mu písala aj ja lenže potom som mala pocit že nič nechce so mnou tak som na to už kašlala potom minule prišiel zase k nám do toho baru kde sme sa videli prvýkrát zase trošku opitý bol tam s kamarátmi ale prišiel si sadnúť ku mne a len tak sme sa bavili potom sa ma pýtal kam idem a že ide so mnou :D nebrala som to moc vážne kedže bol zase opitý ...den na to mi napísal na nete ( číslo nemal lebo mu ukradli tel. teda do včera :) že sa ospravedlnuje ak mi niečo blbé povedal alebo tak a včera večer sa mi ozval zase písali sme si asi 3 hodiny vkuse do noci, večera mi začal aj hovoriť o tom že sám vlastne teraz ani nevie čo chce lebo potom rozchode sa bojí nového vzťahu...priznal sa mi že je dosť žiarlivý a že to bol aj problém v tom vzťahu ..potom som mu písala že neviem čo si mám o nom myslieť v rámci toho či má záujem alebo nie že aj to číslo som mu vtedy dala...a on že či si ho zase môže vypýtať kvôli tomu že má nový tel :D tak mi dal svoje a ja som ho prezvonila teda ked chce...je to taký milý chalan ale zdá sa mi že nevie čo chce...

Anaya

Nechaj to tak, neozývaj sa mu, nenanucuj sa. Keby mal skutočný záujem, tak sa ozve aj ďalšíkrát. Alkohol mu dodal odvahu a skúšal, či zaberieš :-).