zavolat ?

Príspevok v téme: zavolat ?
sssssssssaaa

pisem si na nete s jednym cudzincom,na dnes sme sa dohodli,ze sa stretneme,lenze ked sa pytal,ze o akej...a odpisalala,som vcera dnes este na nete nebol,myslim,ze uz ani nepride,kedze chodi vacsinou rano....mam mu zavolat alebo napisat sms,nebude to vtieranie ?? poradte este teraz a popripade co povedat

sssssssssaaa

pretiahne ma vtedy ked budem chciet ja,to s tym odkial je nic nema ,obmedzenkyne,a jak asi,boha,osobne sa lepsie dohovori ako cez telefon amame ist do baru tancovat

maruska123

ver tomu, ze niektori si s tebou budu vypisovat aj mesiac, aby ta pretiahli..je smutne, ze tomu neveris, ale raz uveris...

inak som zvedava, o com sa chcete bavit, ked si nebudete rozumiet ( lebo si pisala, ze by ti nerozumel v telefone)

Maoam

a samozrejme velmi dolezite je ovladat jeho jazyk aspon na velmi pokrocilej urovni, aj tak to nikdy nebude take, ako so Slovakom, kedze ina mentalita, ine vyrazy, ine zvyky, ale da sa :-)

Maoam

davaj si na toto pozor, mnohi si chcu na SVK hlavne ..., lebo vychadzaju z reci, ze na SVK su lacne a povolne zeny (a k tomu velmi pekne a sexy), no kto by nesiel, ze

ak chces cudzinca, idealne ho spoznas len v jeho domacom prostredi a za dlhe casove obdobie

janka113

mne raz tiez vypisoval jeden na pokeci ze chodi na slovensko a robi v irsku a ci sa snim nestretnem.

Inak bol pekny ale ja som sa snim radsej nestretla bo ked som to povedala starsej segre tak povedala ze som sibnuta keby som tam sla.