tehtotensky test

Príspevok v téme: tehtotensky test
izabela261

mala som s priatelom nechraneny pohlavny styk-vystriekal sa do mna zhruba o 2 tyzdne by som mala dostat mendzes,ale nevydrzim tolko cakat chcem si spravit tehotensky test na kolky den po styku si ho mozem spravit,a by som vedela ci som alebo niesom tehotna.
mam uz jedno dieta a podarilo sa mi otehotniet na prvy krat,ale teraz je to iny chlap.dakujem,

ema

hm, am skusenosti, ze co sa tyka tehotensky testov nie su vzdy 100% pravdive... a u velmi maleho percenta zien, ale predsa, moze tvoja maternica nadalej simulovat ´kramy´, takze aj ked dostavas kramy mozes byt tehotna...uplne najistejsie je ist bud ku gynekologovi, ktory ti zoberie krv, nalacno, a to je najistejsie...
alebo ak mas serioznu obavu ze si v tom, a to predpokladam ze vies, u gynekologa alebo na pohotovosti si mozes vypytat tabletky ktore zabarnuju pocatiu... neviem kolko sa za nix plati, ale su spolahlive... mozno nevyhodou je ze sa musis spamatat skoro...

syma

myslím, že budeš musieť počkať, tehotenský test to tak skoro neukáže, buď si ho spravíš ak nedostaneš menzes, alebo navštív gynekológa čo najskôr a poraď sa s ním