prerušovaná súlož pri antikoncepcii

ahjajjaj

aj tak neotehotnies. Dokonca by si nemala otehotniet ani vtedy ak 3 dni zabudnes uzit. HAK totiz zabranuje ovulacii.

Laura2617

Ahojte, čítala som tu komentáre, čo ste jej písali a mne napadla možnosť, čo ak napr. niekedy cez deň by sa do mňa partner urobil a niekedy večer by som napr dostala hnačku..pokiaľ viem, tak spermie určitý čas aj prežívajú v tele ženy, teda tam sa potom tá možnosť otehotnenia nejako nezvyšuje?

Monika1984

5 rokov som brala hormonalnu antikoncepciu, s partnerom sme mavali sex takmer denne VZDY sa robil do mna....NEOTEHOTNELA som nikdy. Avsak ani som NIKDY za tie roky nezabudla uzit tabletku

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

jankaaaaaaaaa

alexandra: nechapem teba a zeny, ktore su natom rovnako ako ty.. uzivas nieco tak vazne ako su hormony a pritom o tom nevies ani zdaleka vsetko. uzivas to a ani nevies ako to funguje.. no skoda reci..

alexandra456

Tak toto je naozaj pre mna novinka,to s tym spinenim... doteraz som to nevedela,ale inak ostatneho som si bola vedoma...no toto mi velmi pomohlo,dakujem

maruska123

presne, keby atb maju vplyv na hak, tak mas spinenie, ak si nemala nic pocas uzivania, atb nemali ziaden vplyv

dedy

toto nie je ani jednopercentná možnosť, veď berie hak, (aj ked brala atb, ktoré môžu ovplyvniť účinok hak) ale mala prerušovanú súlož dokonca. Pravdepodobnosť hraničí s nulou. Ale vážne nechápem, načo ženy do seba pchajú hormóny ked ani nevedia, že antikoncepcia je proti počatiu, a že je to na to, aby sa partner mohol bez obáv do teba spraviť, a pokiaľ ju berieš presne na čas tak nie je o čom, otehotnieť môžeš ak by si ju nebrala podľa návodu, zabúdala tabletky, vracala, hnačkovala...