Ktoré kúpele si vybrať po operácii platničiek ?

luba-povazie

čaká ma kúpeľná liečba po operácii platničiek krčnej chrbtice a chcem sa opýtať, ako dlho trvá liečba a kde sú dobré kúpele?

Ira 2

teraz ma napadlo na A- čko po operacii skus Piešťany ,lebo na B-čko sú dosť drahe. da sa to povedať v poisťovni kam chceme. vlani v Trenčianských tep Dôveraci boli v Kryme alebo v Paxe ,,Všeobecna v ostatných

lra

na stránke všeobecnej zdravotnej poisťovne majú rozpísane ktoré kúpele sú na akú chorobu , podľa toho sa dá dobre vybrať. záleží na tom aké má človek očakávanie ja som bola už okrem Rajeckých teplíc a Dudiniec vo všetkých slovenských kúpeľoch ktoré liečia pohybové. procedúry sú všade dobré vlani som bola v juni v čase artfilmu v Trenčianskych Tepliciach ..kultura paráda denný hodinový vstup do vonkajšieho bazena tiež paráda Turčianske teplice majú okrem tých troch denných procedúr dobrý aqvapark. Bojnice sú tiež dobre ja som tam bola vo februari 2011 ale na vonkajšie kúpanie pri minus 9 stupňoch nezabudnem aká to bola paráda lieč.dom Mier len keď si chce človek niečo dokúpiť lacnejšie tak musí do mesta šliapať takých 35 minut. skratka pozrieť na internete čo jednotlivé kúpele ponúkajú všetko dobre.

PETERsro

v roku 2003 som absolvoval po platničke Trenčianske Teplice, teraz som mesiac po dalšej operácii a tiež sa rozhodujem kam pôjdem začiatkom roka... Trenčianske teplice.. pokiaľ ide o ubytko, nič moc.. pokiaľ ide o procedúry, super, pokiaľ ide o nejaký spoločenský život mimo času stráveného na procedúrach - vtedy dosť bieda, nakoľko sa tam toho dosť rekonštruovalo... ale počul som že vraj super je v Rajeckých tepliciach.. tiež zháňam info. Zas tam strávim niekoľko týždňov. Samozrejme, že najdôležitejšia je zdravotná starostlivosť ale dôležité je pre mňa aj to či sa tam vôbec dá mimo procedúr nejako existovať.. lebo len sedieť na izbe, prechádzať sa, prípadne pozerať na babky a dedkov tiež nie je bohviečo... a to samozrejme nič v zlom proti starým ľuďom...