cestovna horucka?

Príspevok v téme: cestovna horucka?
keren

mozno mi niekto z vas vie pomoct. zajtra cestujem do tatier na 3 dni a uz od rana mi je nejako "cudne" nechuti mi jest, ale viem ze nemozem byt hladna, tak som sa najedla, potom mi bolo trosku zle od zaludka, na obed som zjedla len polievku, ale potom som zasa citila ze mi je zle, ale to uz bolo od hladu...
viem, ze su to nervy pred cestou, aj ked viem ze ideme len 3 dni a vobec to nie je daleko a ze vsetko bude ok, jednoducho nemam sa coho bat, no aj napriek tomu...
takto mi je pred kazdou dovolenkou, pricom potom na dovolenke nie su ziadne problemy, ani pocas cesty, no ja sa vzdy den pred tym vystresujem...viete o niecom co by ma mohlo upokojit? a mozno mi pomoholo uz len to ze som sa vykecala :)
este poznamka, s priatelom mame dnes vyrocie, takze asi to znasobilo aj to, ze dnes vyrocie a zajtra odchadzam...

keren

dakujuem vam :)) syma: ten cajik mam doma, zvykla som to pit a myslim ze naozaj pomaha :)
tak za nejaku hodinku dve odideme, dnes sa uz citim viac v pohode :))) v utorok sa potom ozvem ako to dopadlo ;) majte sa zatial krasne a pekne sviatky...

syma

keren, sprav si čajík z medovky lekárskej, upokojí Ťa a mysli na niečo pekné, takéto cestovné horúčky mávam pred dovolenkou :)

kuki

Keren,
ak si nezjedla ziadnu pokazenu klobasu... tak snad to mas ozaj cestovnu horucku... aj ja ked som bol maly tak som bol vzdy z cestovania nervozny... a drzalo ma to asi tak do 18natich... zrejme som si nejako podvedome stale neveril, ze to zvladnem a ze sa nic neudeje... ale potom s pribudajucim vekom, ked mi rastlo sebavedomie aj skusenosti... tak sa to jednoducho vytratilo... a teraz som nervozny len ked ma ist niekde straasne daleko... ale ani nie tak z toho, ze idem strasne daleko, ale preto, ze vacsinou mam kupenu letenku a bojim sa ci nenachladnem alebo ma nezacnu boliet zuby alebo nieco take co by mi vlastne kazilo moj termin odchodu, ktory je fixny! Takze to vlastne nie je ani tak z cesty ale nemoznosti pohnut terminom :) Snad ti to pomohlo...