neviem sa ho vzdat

Príspevok v téme: neviem sa ho vzdat
marokino

som 2roky vydata,bezdetna.samozrejme ze sa vyskytnu z casu na cas bezne problemy k tomu aj hadky ale kedze ja som prchka povaha kratko po burke vyjde znova slnko.manzel pracuje v zahranici a kedze ja som chcela byt s nim co najviac odisla som za nim do zahranicia. situacia tam-financie nam neumoznuje spolu byvat a tak sme spolu iba cez vykendy,ja byvam v podnajme s inim muzom-neskodny on je gay.moj problem zacal ked som sa pri mojej praci zoznamila s muzom-moslim-krasne hnede velke oci,a coraz castejsie zacala na nho mysliet,volat mu a stretavat sa s nim.skoncili sme viac krat v posteli.ako casto ?tak jeden krat do mesiaca,ked dojde ku mne,inak tvrdi ze castejsie nemoze ma povinnosti.pochadza z moslimskej rodiny-marokanec,slobodny 33rocny,bezdetny,normalne zamestnany tvrdi ze ma lubi. hovorim to s hanbou ale sex s nim bol-je velmi pekny.neviem ci ho lubim no tuzim ho mat pri sebe neviem sa ho vzdat i napriek tomu ze svojho manzela velmi lubim. ako z toho von...sama viem ze to nema buducnost no i napriek tomu myslim na neho kazdy den,prosim poradte mi a neodcudzujte ma za to ja som si to takto nenaplanovala.s pozdravom Marokino

hladajuca

tiez mam priatela ktoreho velmi milujem.sme spolu 5 rokov a on sa prestal starat o nas vztah. som sklamana pretoze si uvedomujem ze lepsie to uz asi nebude. a asi aj preto som si nasla milenca. nebola som z toho extra nadsena lebo samozrejme prisli na rad aj vycitky ale u toho chlapa som nasla vsetko co mi chybalo. a to nemyslim len sex, ale aj porozumenie nehu a vsetko co zena ocakava a praje si ku stastiu. mam teraz problem pretoze cim dlhsie som s milencom tym ho mam viacej rada a bojim sa ze sa zalubim.on ma tiez rodinu a to je problem..navyse moj priatel sa zacal menit k lepsiemu lebo som mu povedala ze to chcem skoncit. neviem kadial mam ist nechcem stratit ani jedneho ani druheho :( viem ze by som sa nemala zahravat ale uz nieje cesty spet.. ma na to niekto odpoved ? dakujem

marokino

co na druhom vidis cakaj to aj na sebe!!!tak by som sa s laskou na vasom mieste nezahravala-pre slecny vyssie,este by ma zaojimalo ako sa ti,,marokino,,pise v mojom mene---ty vies o kom hovorim.robis z tohto fora cirkus!tak sa zamysli.na vysvetlenie---nikdy mi z toho na vracanie nebolo a neni.clovek stale hlada to co nenachadza...ja viem ze to nieje pekne co som urobila ale kon ma styry nohy a tiez sa potkne.laska vie aj ranit

piktogram

Urobila si iba to, co si sama urobit CHCELA. Ak by si to nechcela, nikdy by sa to nestalo.

Aj teraz sa rozhodnes ako chces.

P.s. Zamilovany chlap by s tebou chcel by co najviac. Tz. ze by si nasiel cas viackrat ako raz do mesiaca. Si si ista, ze je naozaj slobodny?!

bubobubo

zacalo to ok ale ako som to docitala no hruuuza. neodsudzujem ta za to ze mas nespokojne manzelstvo. ale nechapem preco neodides zo vztahu ktory ta nenaplna? o com je take manzelstvo?
no a druha vec. s moslimom? nemam nic proti nim, ale urcite by som si so ziadnym nezacala, ved je to ina kultura, ine zvyky, ine mravy. ina laska! to zeny zial zistia az ked si s takym decko spravia a on im ho vezme. no to je tiez uz o inom.
ale ziadas radu. tak moja rada je-rozved sa s manzelom. ak si ho dokazala podviezt, nelubis ho. on si to nezasluzi (a mozno aj ano ak dovolil aby praca bola prvorada a neriesil inu pracu aby ste boli blizsie k sebe). a iba zabijas cas takym vztahom.
no a ked ti milenec hovori ze ta lubi, tak si hlavne uvedom, ze dokazal mat sex s niekym zadanym. asi nema moc silne moralne zasady.
kazdopadne, sama si rozhodni ako so svojim zivotom nalozis. zatial ides nepeknou cestou, zamysli sa nad tym