Remington IPL5000 i-Light

Príspevok v téme: Remington IPL5000 i-Light
chlpana

Ahojte,

ma niekto z Vas skusenosti s tymto epilatorom? Je to efektivne? Boli to? Oplati sa to kupit? Naco si treba davat pozor z hladiska bezpecnosti?
Ja mam strasne dlhe hrube a cierne chlpy na celom tele. Pouzivam epilator ale nevydri mi to ani tyzden, a ta bolest v oblasti bikin a podpazusia je neznesitelna. Ziletkou sa holit nemozem, lebo to mi vydrzi pol dna.

Vopred dakujem za rady a skusenosti

odskúšané

ahojte, ja ten prístoj vlastním a som sním maximálne nespokojná. Kúpovala som si ho este v júli kedy nebol ani slovensky navod na použitie, takže všetky informácie čo som mala boli zo zahraničia. Keby sa dalo hned ho vrátim, ale hovorila som si však počkam možno prejde 1,2,3... týždne a nič sa nedeje, vlastne deje take malilinke koliesko kde tu. Fakt neviem, myslela som si ze to zle používam alebo je to nejaký práve nevydarený kúsok. Ak niekto nad tým rozmýšľa nedoporučila by som tento prístoj. Vybrala by som sa radšej do salónu, kde si za čo zaplatím to aj dostanem. Žiaľ mám veľmi zlé skúsenosti a tak isto ta životnosť žiarovky, no nepovedala by som že som urobila tých 1350 zábleskov, ked mi zasvietila žltá kontrolka. ako fakt.. je to taký trošku nedomyslený prístoj, kedže pri epilovaní neviete ktoré miesta ste uz odstránili ktoré nie, kedže výsledok je az po 7-14 dňoch :( prístoj zachytí veľmi malú časť pokožky a veľmi rýchlo sa prehreje keď sa používa ako firma odporúčala, pre najlepšie vysledky použivať najvyšiu intenzitu svetla.

kudrlinka

Ahoj, ja tiez zvazujem, ze si ho zaobstaram... Na nete su nejake diskusie ohladom tohto epilatora... Ale na velmi tmave chlpky vraj nie je, no skus si vygooglit. Jedna velka nevyhoda je ta, ze tie ziarovky musis menit, a nie su z tych lacnejsich a samozrejme, nie je to trvale, musis to po nejakom obdobi opakovat... Jedna ziarovka vraj vydrzi na jedno cele telo, cize ked len nohy, tak na dve pouzitia cca... Bolo by fajn, ak by sa niekto ozval kto to ma, ale ja co som si citala diskusie tak som sa rozhodla,ze si ho kupim... Ja nemam odvahu ist do salonu a vycapit sa tam, teda vravim o urcitych partiach, takze by som to chcela takto riesit....