Výhody single života. On už má inú a ja som stále sama

Príspevok v téme: Výhody single života. On už má inú a ja som stále sama
Lejla-single

S mojím bývalím sme sa rozišli v polovici júna, on to ukončil tak že si na FB zmenil status zo zadaného na single. Po mojej sms o pochybnosti našom vzťahu . Cakala som nejaký rozhovor, nejakú poslednú nádej na zmenu a po mojom návrate domov ma už nečakalo nič. A to vraj , ako o mna bojoval .... A ako si myslel že JA som tá pravá . Hmm ..
Čo ma však zaráža ako rýchlo si našiel niekoho druhého . Na konci augusta. Proste chápem,že medzi nami už nebolo nič, boli sme slobodní ,dospelí ludia ale...Aj tak sa ma to dotklo . Ved to asi poznáte aj vy . Ten čudný pocit, že dokáže byť šťastný aj bez vás. Aj ked mu to prajem samozrejme.

Poprosím všetkých -zadaných no najma tých nezadaných ;-) aby sa vyjadrili čo považujú sa najvačšiu výhodu/y single života. :)A ako zahánate samotu ked 99,9 % vášho okolia je zadaná.

xdanielax

najvacsia vyhoda je, ze si mozes robit presne to, co chces kedy chces a s kym chces :) Nemusis riesit nikoho problemy, hadat sa, robit si starost atd atd.... vsetky negativa vztahu odpadaju. A mas kopec casu na to, co ta bavi :-)

to ze si chalan najde hned babu je uplne prirodzene. Podla mojich pozorovani, sa vsak coskoro rozidu.

wreck

krasa! chcel by som zase mat 21 alebo 24 a vediet co viem teraz. :-)
nedavno som mal 33, ale svojim sposobom musim ten dospely zivot znovu zacat, takze sa tak nejako citim na tych... no, niekde medzi 21 a 24. :-)

wreck

ano, zial, je to presne ako hovoris. inak vraj laska pride ked to najmenej cakas. vzhladom na referenciu na fb predpokladam, ze si este mlada. je vysoko pravdepodobne, ze sa este dockas niecoho pekneho. niektore veci jednoducho nemozeme silit, tak ako nemozeme tlacit lano.

Lejla-single

Ano lenže príde vikend a vieš čo ? kAMOšKY SA ROZUťEKAJú ZA FRAJERMI, ja im to nezazlievam ved každý chce byť so svojou láskou , len ma niekedy mrzí prečo si nemožeme niekedy vyraziť len tak ... bez nich , niekam sa zabaviť. Už som to nie raz navrhla , ale oni vacsinou čas nemajú ,ptípadne povedia že možme , ale obyčajne to tak nie je . A aj o tom to je . Proste ak nemáš tiež single kamošku je to o to ťažšie. A tak piatky, soboty trávim vacsinou doma, pred pc, telkou , pri knihách . A takto si lásku určite nenájdem .. Ale momentálne to zmeniť neviem .

wreck

lejla, ak si ako ja, single zivot nema vobec ziadne vyhody. je to peklo na zemi, ako sa aj sama snazis jemne naznacit.

vlastne, jednu vyhodu to ma. nehrozi ti ziadne vztahove sklamanie ani trauma. je to adekvatna kompenzacia za tu samotu? za seba zatial nechavam bez odpovede...

Denizka

viem ako sa cítiš ...a možno ti to fakt robí len z trucu ...niečím takým som si prešla ...3x som s ním bola 3x si našiel inú dočastne...a prečo? z trucu ...chcel mi ublížiť a darilo sa mu to ...

Ja som štastná mám pri sebe kamošku, ktorá mi robí "psychohygienu" takže keď mi je ťažko je mi oporou...ale ona má tiež frajera a nie vždy "môže byť so mnou"

Mala by si trošku aj vypadnúť, zabaviť sa lebo ti prepne z toho všekého učenie, brigády ...to sú samé "povinnosti"

Ja tak strašne chcem tiež stretnúť niekoho kto by ma mal rád a všetky tie pekné veci, že mám pocit niekedy, že to až tak chcem, že to nikdy nepríde ....

Denizka

viem ako sa cítiš ...a možno ti to fakt robí len z trucu ...niečím takým som si prešla ...3x som s ním bola 3x si našiel inú dočastne...a prečo? z trucu ...chcel mi ublížiť a darilo sa mu to ...

Ja som štastná mám pri sebe kamošku, ktorá mi robí "psychohygienu" takže keď mi je ťažko je mi oporou...ale ona má tiež frajera a nie vždy "môže byť so mnou"

Mala by si trošku aj vypadnúť, zabaviť sa lebo ti prepne z toho všekého učenie, brigády ...to sú samé "povinnosti"

Ja tak strašne chcem tiež stretnúť niekoho kto by ma mal rád a všetky tie pekné veci, že mám pocit niekedy, že to až tak chcem, že to nikdy nepríde ....