výmenný listok - vysetrenie alergia

Eva531

Ja som sa jednoducho len dala objednat k alergologicke, ona ma prijala bez akehokolvek vymenneho listka a po vysetreni mi dala kopiu lekarskej spravy, ktoru treba odovzdat praktickemu lekarovi, takze nic sa nestane, ked nebudes mat nejaky vymenny listok. Ked si predstavim, ze v minulosti som pre akukolvek malickost (napriklad pri zmene zamestnania, ked som potrebovala potvrdenie od lekara, ze som zdrava) cakala kvoli jedinej jednej minute pol dna u praktickej lekarky (predo mnou dvaja ludia), podla mojho odhadu najklebetnejsej zeny v meste, ku ktorej sa klebetne stare babicky chodia vykecavat, pricom realne jej mozno jednu desatinu pracovneho casu zaberie skutocna praca a devat desatin pracovneho casu vykecavanie sa a pocuvanie klebiet... Milionkrat som dakovala osudu, ze som zdrava a pre ine ako taketo formalne vybavovacky potrebne raz za xy rokov k doktorke chodit nemusim. Sice mi nedavno zistili nejake alergie, ale toto sa bude, nastastie, riesit u alergologicky a nie u praktickej lekarky, inak by som asi stratila nervy pre kopu strateneho casu straveneho v cakarni u prkatickej :)

malaanka

Teraz už výmenné lístky netreba,je to zrušené.Ale na alergologiu sa objednáva a tam povedia aj aké vyšetrenie treba mať predtým.