Ona

0vecka

2 beskyd neviem preco vsetko musis vidiet cierno bielo... podla mna bud prehanas alebo by sa ti ten psycholog fakt hodil...

jasne 99% ludi je zlych sexualnych maniakov a ty si to percento a takisto je 99% BA zlych a ty si to jedno percento :-D

beskyd

ovecka, sak samozrejme, bratislava je cela cista a vonava horska luka a 99% ludi su zasadovi, citovo zalozeni verni jedinci ktorych vobec neriadia hormony a pudy, ale naopak, city a oddanost jednemu partnerovi, ze ja som toto este nepochopil.. nist, zajtra ja zabehnem za tym cvokarom lebo je to zle uz so mnou fakt ked nevidim taketo samozrejeme veci:)

0vecka

2 beskyd tak toto sa ti podarilo presne tak ako je bratislava betonova dzungla takisto 99% ludi pretiahne prveho cloveka ktoreho uvidi ... :-D ... mozno by to xcelo psychologa...

xdanielax

na takuto si necakal, kedze odisla. pride ina, a mozno prave to bude ona, a mozno ti ich odide este viacero. ved vies jak to je, ista je len laska neista.

beskyd

osudova laska neexistuje medzi vami, vacsinou ludi ktori nemaju problem sulozit prveho jedinca opacneho pohlavia ktoreho zbadaju, teda 99% populacie. preto ste vsetci rovnaki a ked partnera nevidite tyzden, uz chcete sulozit inych lebo mate len pudy a poznate akurat frazy ktore ste sa naucili z casopisov. ale co ak je prave tu zakladatel jeden z toho 1 %?:)

dazdovka666

Jaj moj zlaty, neboj sa, nie si jediny, prezil to asi kazdy z nas... Tiez som kedysi stretla jedneho, o ktorom som si myslela, ze je pre mna ten Pravy, ale nemohli sme spolu byt. Nuz a presiel nejaky ten rocik /zas tak vela ich nebolo, aby si sa nelakal ;, konkretne asi tak jeden :D/ a ja si na typka pomaly ani nespomeniem... Nic take ako "osudova laska" neexistuje, tak sa zbytocne netrap ;).

hopeless

No asi bude najlepšie na ňu zabudnúť a dopriať jej to, čo ju robí šťastnou. Vyčítate mi tu, že sa ľutujem. No a čo. Bol som nahnevaný, sklamaný, potreboval som to niekde zo seba dostať, keďže sa nemám o tom s kým porozprávať. A že šak príde ďalšia. Stretávam a spoznávam dosť dievčat, lenže na takúto som čakal velmi dlho. Čo už. Nejako bude...