Ako podľa vás musí vyzerať muž?

Whittie

Tak ja napíšem... síce to nie je môj typ ale neskutočne niečo do seba má Simon Cowel... u mužov ma strašne "doráža" taká mierna arogancia, a to keď dávajú najavo že proste na to majú... ďalej mám rada vlasy kratšie, väčšinou na kohúta :-D, vyšportované telo ale nie ako kulturista, každodenná hygiena musí byť smraďochov neznášam, čisté oblečenie ale hlavne ma musí mať rád, rešpektovať ma, neurážať... sme si predsa rovný nie?? Prototyp takého muža je aj Mathew McConaughy :-)

piškotik

huhu davaj pozor lebo sem zacnu pisat feministky :D a ak si myslis ze spravny chlap by mal mat pivne brucho smrdiet pit fajcit tak k takemu tipu sa hodi zena podobnej urovne :D ak vies co tym myslim

ivka333

nemyslim že len fyzicka stranka ženy pritahuje je tam určite aj charizma napr. u spominaneho Jara Slavika. Mne sa nepačia vychudnuty chalani a vobec mi nevadi odstavajuce bruško,skor sa mi to vždy pačilo,asi nejaka uchylka:D A čo sa tyka vlastnosti hlavne tolerancia,schopnost zarobit peniaze,mat zmysel pre humor a byt ustretovy a nie žiarlivy.

katka29

to čo bolo povedané predo mnou, charizma , 2 ruky,2 nohy, mohol by mať všetky zuby, nie chudý hlavne ! a ak by nebol pesimista bolo by super